Wet’n Wild – Mega Last Ruj – Sand Storm

wetn wild-sand storm

Merhaba! Sizde benim gibi Türk Kahvesiz bir gün bile düşünemeyenlerden misiniz? He bir de kahverengi rujlardan hoşlanıyorsanız tamamdır. İkisinin uyumu harika!

wetn wild-sand storm (1)

Kahverengi rujlarımın içerisinde yine çok severek kullandığım Sand Storm. Wet’n Wild’ın yeni çıkardığı Mega Last serisindeki mat rujların bu gidişle çoğunu ruj koleksiyonuma ekleyeceğim galiba. Ayrıca şunu da belirtmeliyim; Mega Last rujlar tamamen mat yapıda rujlar değiller. Dudaklarımda hafif nemli yapıda duruyorlar. Yani bir likit mat ruj gibi bir beklentiniz olmasın. Bana göre tek eksisi ambalajı. Kapağı çok dandik. Hem zor çıkarılıyor, hem de çıkarırken ruj kapağa sürekli bulaşıyor.

wetn wild-sand storm (3)

Özellikle nude renklerin yakışmadığı kumral ve esmer tenlilere daha çok yakışacağını düşündüğüm kiremit ve kahve karışımı güzel bir renk. Onun dışında sürümü oldukça kolay ve kalıcılığı 4/5 saat kadar falan sürüyor. Günlük makyajlarımda severek kullandığım rujlarımın arasında. Uygun fiyatlı kahve tonlarındaki rujların arasında iyi bir seçenek olduğunu düşünüyorum.  Mac Taupe’ye dupe gösterilen bu ruju Taupe almadan Sand Stormu denemesini kesinlikle tavsiye ederim. Golden Rose Velvet Matte 16 Numaralı ruja da benzetsem de Sand Storm ona nazaran daha güzel bir yapıya sahip. Golden Rose Velvet Matte 16 Numaralı Rujumun detaylı yazısını okumak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz. Fiyatı 10,90 TL.

Şuana kadar yorumlarımı yazdığım Wet’n Wild Mega Last rujların linkleri ise şu şekilde;

* Wet’n Wild Mega Last İn The Flesh

Sevgilerimle… ♥

Bir cevap yazın