Wet’n Wild – Mega Last Ruj – İn The Flesh

intheflesh (2)

Yeni bir günden merhaba! Bugün sizlere, son zamanlarda günlük makyajlarımda sürekli kullandığım rujdan bahsedeceğim. Wet’n Wild markasının Mega Last mat ruj serisinin İn the flesh isimli ruju. Özellikle tatilde bronzlaşıp gelince her dışarı çıktığımda elim daima bu ruju arar oldu.

intheflesh (1)

İn the flesh; Mac‘in Mehr rujuna muadil olduğu düşünülen bir ruj. Ben birebir aynısı olduğunu düşünmesem de biraz benzetiyorum. Mehr yapı ve renk olarak biraz daha yumuşak. İn The Flesh renk olarak biraz daha koyu ve sürümü çok kolay bir ruj değil. Dudağıma hafif bir lip balm sürdükten sonra daha kolay uyguluyorum.

intheflesh (3)

Ayrıca şunu da belirtmeliyim; Mega Last rujlar tamamen mat yapıda rujlar değiller. Dudaklarımda hafif nemli yapıda duruyorlar. Yani bir likit mat ruj gibi bir beklentiniz olmasın. Bana göre tek eksisi ambalajı. Kapağı çok dandik. Hem zor çıkarılıyor, hem de çıkarırken ruj kapağa sürekli bulaşıyor.

intheflesh (4)

Ruju almadan önce testerı olmadığı için kahve tonlarında sanıyordum. Eve gelip deneyince bir de baktım güzel bir gül kurusu rengi. Birşey yenilip içilmediği takdirde 4/5 saat kadar kalıcılığı var. Golden Rose Velvet Matte serisinden 12 numaralı rengine benzettim. Golden Rose’la kıyaslayamadım sonra. Renk ve yapı olarak o çok daha güzel çünkü. Golden Rose Velvet Matte 12 Numaralı Ruj hakkındaki yazımı okumak isterseniz şuraya tıklayabilirsiniz.  Onun dışında uygun fiyatlı, mat yapıda, kalıcı bir ruj arıyorsanız İn The Flesh’i deneyebilirsiniz. Fiyatı 10,90 TL.

Şuana kadar yorumlarımı yazdığım Wet’n Wild Mega Last rujların linkleri ise şu şekilde;

* Wet’n Wild Mega Last Sand Storm

Sevgilerimle… ♥

 

SHEIN -Your Online Fashion Dress

Bir cevap yazın