Wet’n Wild Coverall Liquid Concealer / Likit Kapatıcı

wetnwild-coverall-kapatici

Merhaba güzel ailem. Son Gratis alışverişim esnasında normalde 5,00 TL’lik bir ürün bile alacak olsam kullanıcı yorumları okuyan ben, büyük bir gaflette bulunup Wet’n Wild markasının nasılsa şimdiye kadar kullandığım tüm ürünleri güzel diye düşünüp Coverall likit kapatıcısını marka da indirimdeyken aldım.

wetnwild-coverall-liquid-concealer

Wet’n Wild Coverall likit kapatıcının bendeki ”Light” rengi. Testerını denediğimde benim kullandığım kapatıcılara nazaran renginin bir tık koyu olduğunu fark edince göz halkalarımı kapatıp üzerine daha açık renkte olan kapatıcılarımla kullanıp göz halkalarımı nötrlemek için aldım.

wetnwild

Ürün sünger bir aplikatöre sahip. Kullanımı gayet pratik. Fakat maalesef ki ürünü aldığım ilk günden itibaren gerek instagram hesabımdaki paylaşımımda ürünle alakalı gelen kötü yorumlara, gerekse blog yazarlarından ürün hakkındaki okuduğum olumsuz eleştirilere rağmen kullanmak istedim.

wetnwild-kapatici

Concealerın hiçbir şekilde kapatıcılığı yok. Sürüldüğü anda sanki uçup gidiyor gibi birşey. Giderken de pütür pütür birşeyler bırakıyor ciltte. İlk defa bu kadar tuhaf bir ürünle karşılaştım. O yüzden iki kezden fazla kullanamadım. İndirimli fiyatıyla 10,50 TL gibi bir fiyata almıştım. Paramı resmen çöpe atmışım. Diyeceklerim bu kadar…

Sevgilerimle…♥

2 comments

  1. Gerçekten çok kötü aldığıma pişman oldum 🙁

Bir cevap yazın