Wet’n Wild Comfort Zone Far Paleti

Wet'n Wild Comfort Zone Far Paleti

Merhaba! Bugün sizlere Wet’n Wild Comfort Zone far paletinden bahsedeceğim. Kullanmakta ne kadar geç kalmış olsam da Wet’n Wild’ın en popüler ürünü Comfort Zone Far Paleti. Kozmetikle yakından ilgisi olan herkesin bildiği en meşhur far paletlerinden birisi. Farların renginin ve pigmentlerinin iyi olması, uygun fiyatlı olması ve Mac farlara dupe olarak gösterilmesi en alınası sebeplerden. Sol taraftaki farlara bakacak olursak; nude tonlarında günlük kullanıma uygun renkler olsada, koyu tonlu makyajları kendime pek yakıştıramadığım için genellikle sol taraftaki farları daha çok kullanıyorum. Zaten oldum olası göz makyajlarında rengarenk farlar kullananlara hayran olmuşumdur.

16-02-02-00-41-43-085_deco-1-everglow

Sol Taraftaki Farlar

1. sıradaki krem rengimsi far Mac Dazzelight isimli fara muadil gösterilmiş. Bazen kaş altlarıma uyguluyorum. 2. sıradaki Mac All That Glitters’e, 3. sıradaki ise Mac Bronze’a muadil gösterilmiş. Bu iki rengi çok severek kullanıyorum. 4. sıradaki koyu ton olduğu için ise gece makyajlarına daha uygun bir renk ve Mac Twinks’e muadil gösterilmiş.

Sağ Taraftaki Farlar

1. sıradaki far yumuşak bir gri tonu. Bunu da genelde kaş altlarıma sürüyorum ya da koyu makyaj yaptığım sıralarda göz kapağımın katlanma bölgesine makyajı dağıtmak için kullanıyorum. Yalnız tek başına kullanıldığında dahi harikalar yaratıyor. Mac Vex’e muadil gösterilmiş.
2. sıradaki yeşilimsi rengi pek kullanmasam da güzel bir tonu var. Mac Juvt’a muadil. 3. sıradaki koyu yeşil ve siyah karışımı tonlarda, Mac Quilty by Associalition fara muadil. 4. sıradaki far ise paletin en sevilen renklerinden, kızılımsı ve mavi yansımaları olan Mac Club’a muadil gösterilmiş. Sağ taraftaki farlardan en çok sevdiğim farlar 1. ve 4. sıradakiler.

IMG_5570-e1454366867234-everglow

Paletin ambalajı çok şarşalı olmasa da, farların pigmentleri oldukça güzel. Biraz tozutuyorlar. Özellikle koyu renkli farları sürerken göz altlarına tozutması makyaj için biraz can sıkıcı bir durum oluyor.

IMG_5599-e1454367549790-everglow
Göz Makyajımı paletin farlarıyla yaptım. Gratis’lerde 21,00 TL’ye bulabilirsiniz.
Benim bu far paleti için yorumlarım bu şekilde.

Sevgilerimle ♥

 

Bir cevap yazın