Wet’n Wild Brulee Far

wetn-wild-tekli-creme-brulee-far

Merhaba! Wet’n Wild’ın o meşhur tekli farlarından Brulee’yi bir de benim yorumlamamın vakti geldi. Brulee hakkında göz kapaklarındaki eşitsizlikleri düzeltmesi adına o kadar çok beğeni okudum ki elimde bu iş için Flormar’ın tekli farlarından Satin Beige olmasına rağmen merakıma yenilip Brulee’yi aldım.

wetn-wild-tekli-brulee-far

Far 1,7 gramlık bir ambalaja sahip. Tamamen mat yapıda ve ten renginde olup, incecik bir yapısı var. Tüm göz kapağında yada gözün aydınlatılmak istenildiği bölgelerinde kullanılabildiği gibi tüm göz çevresindeki renk eşitsizliklerini düzenlemek için de kullanılıyor. Şayet ben tüm makyajlarımda bu tarz ürünleri genellikle tüm göz çevreme uygulamayı tercih ediyorum.

wet'n wild-brulee-far

Göz kapaklarıma far bazı, göz altlarıma concealer uygulamadan bu farı tek başına kullanmayı tercih etmiyorum. Çünkü far bazı yada concealer olmadan gözlerime 1/2 saatten fazla tutunamıyorlar. Farı makyaj fırçalarımla uyguladığımda göz çevremi daha az kapatırken, makyaj süngerlerimle uyguladığımda bir tık daha yoğun kapatıcılık sağlıyorum. Ürünün abartılacak herhangi bir özelliği yok. Bildiğiniz kemik renginde bir far. Kısacası Satin Beige’den hiçbir farkı da yokmuş. Hatta özellikle birini sol gözümde birini sağ gözümde denedim. Farklarını gözlemleyemedim. Satin Beige fiyat olarak Brulee’nin iki katı kadar bir fiyata satıldığı için Brulee’ye şans verebilirsiniz. Brulee’nin indirimsiz fiyatı 6,50 TL. Satin Beige hakkındaki yazımı ise şurada bulabilirsiniz.

Sevgilerimle…♥

Bir cevap yazın