Wellness Beauty Masaj ve Vücut Yağı

Herkese merhaba sevgili blog okuyucularım. Hamileliğimle birlikte makyaj yapmayı çok çok aza indirip, cilt bakımı ürünlerimde de oldukça seçici oldum ve hatta çoğunu kullanmayı bıraktım. Bu sebepten (anlayabildiğim kadar) içeriği temiz cilt bakım ürünleri almaya dikkat ettim. Wellness Beauty Masaj ve Vücut Yağı da bu dönemde kullandığım ürünlerden biriydi.

wellness-beauty-masaj-yagi

Wellness Beauty Masaj ve Vücut Yağını ben hamilelikte oluşacak çatlaklarım için kullanmaya başladım. Aslında yaklaşık 27 – 28. haftalara kadar hiç çatlağım oluşmadığı için düzenli olarak herhangi bir ürün kullanmadım. Ne bileyim çatlamayacağımı düşünüyordum. 🙂 Gel görelim ki öyle olmuyormuş efenim. Sonra çatır çatır çatladım ve iş işten geçmişti artık. Çatlamışım çatlamamışım fark etmezdi de. Çatladım ve duygu durumumda herhangi bir değişiklik yaşamadım. Umurumda olmadı. Onlar bana kızımdan hatıra.♥ Zaten genetiğinizde varsa istediğinizi yapın, istediğiniz kremleri sürün. Yağ banyosu yapın. Çatlayacaksanız çatlıyorsunuz hanımlar. Ben baştan bunları söyleyip başlamak istedim yazıma.

Ürün 150 ml’lik pompalı bir şişede. Şişesi o kadar kaliteli ki şuan içerisinde zeytinyağı koydum kızımın cilt bakımında kullanıyorum. 🙂 Duş sonrası göbeğime masaj yapar hareketlerle uyguluyordum. Öyle güzel nemlendiriyor ki sonraki günlerde dahi cildimde o esnekliği hissediyordum. Bendeki lotuslu olan masaj yağıydı ve kokusu da oldukça güzeldi. Ben bu tarz masaj yağlarını duştan çıkmadan tüm vücudumda da kullanmayı seviyorum. Tekrar diğer çeşitlerinden alacağım. Tavsiye ederim.

wellness-beauty-vucut-ve-masaj-yagi

Buraya kadar okuduysanız, teşekkür ederim. Umarım yazımı faydalı bulmuşsunuzdur. Bir sonraki yazımı heyecanla yazmak için şimdilik küçük bir mola…☺

Hoşçakalın.♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

Bir cevap yazın