Wella Pro Series Şampuan & Saç Kremi

wella-sampuan-sackremi

Merhaba! Beni yakından takip edenler bilirler; bu ara ne çok saç bakım ürünlerinden bahsettim değil mi? Saçlarımız değerli hatunlar. Bakımlarımızı ihmal etmeyelim. Bugün hakkında yorumlarımı yazacağım ürünler ise; Wella markasına ait Profesyonel serisinden olan dolgun saçlara sahip olmayı vaat eden ”Hacim” şampuanı ve saç kremi. Çoğunuz biliyorsunuzdur; Wella şampuan ve saç kremleri genelde profesyonel bakım ürünleri olduğu için bu ürünlere genelde kuaför salonlarında rastlarız. Ben bu ikiliyi market rafında görünce bayağı şaşırdım. Hemen denemek için aldım.

wella-professional-serisi

Bu şampuanlar hakkında biraz araştırma yapınca, Wella’nın Pro Serisindeki şampuanların Parlaklık, Hacim, Onarıcı ve Color olmak üzere 4 seçeneği mevcutmuş. Ben tam da ihtiyacım olanı edinmişim. Genelde böyle ikili şampuan setlerinde şampuan büyük boy, saç kremi ise şampuana göre daha küçük boyutta oluyor. Şampuanı alırken en beğendiğim yönü ikisinin de aynı boyutta (500 ml) olmasıydı.

hacimsampuani

İnce telli, uzun, cansız ve sürekli dolaşan saçlara sahip olduğum için hacim konusunda pek bir ümidim yoktu açıkçası. Benim için saçlarımı yumuşatıp, kolaylıkla tarayabilmemi sağlaması yeterli olacaktı. Neyse ki şampuan ve kremden oldukça memnun kaldım. Şampuanı tek başına kullandığım zaman saçlarımı sertleştiriyor. Kremiyle beraber kullandığım zaman saçlarımı yumuşatıyor. İkisinin aynı boyutta olmasına bu durumdan sonra daha çok sevindim. Şampuanın ve kremin az bir miktarı tüm saçlarımı temizlemek ve yumuşatmak için yeterli oluyor. İkisinin de yapıları yoğun. Ve gerçekten bu ikili saçlarıma dolgunluk ve hacim kazandırdı. Bu yönde hiçbir beklentim olmamasına rağmen gayet memnun kaldım. Saçlarımda herhangi bir kepeklenme problemi de yaratmadı. Ben çok sevdim. Paket fiyatı 10,00 TL’ydi hemde. Tekrar denk gelince serinin diğer şampuanlarını da denemek istiyorum.

Sevgilerimle…♥

2 comments

  1. Wella repair (onarici) şampuan nereden alabilirim? Yardımcı olursanız sevinirim

    1. merhaba ben marketten almıştım. Satış noktalarını bilmiyorum maalesef

Bir cevap yazın