Wee Baby Pipetli Bardak / Suluk

Herkese merhaba sevgili ailem. Kızıma suluk olarak şimdiye kadar Philips Avent’in alıştırma bardağını kullandık. Kapağını kaybetmeseydik hala da kullanmaya devam ederdik ama maalesef çantaya kapaksız koyduğumda çantam ıslanıyordu ve pipetli bardak gerçek bir suluk almak istedim. 🙂 Aslında pipetli bardak olarak yine Avent’inkini almayı düşünüyordum ama markette alışveriş yaparken rastgele Wee Baby Pipetli Bardağı görünce, elime alıp kalitesine baktığımda beğendiğim ve araştırdığım kadarıyla yorumların da iyi olduğunu görünce için hemen internetten sipariş verdim.

wee-baby-sulukwee-baby-suluk-

Bu arada markette görmüşken neden marketten almayıp internetten aldığımı söyleyeyim. Çünkü markette 60 tl, Trendyol’da 40 tl’ye buldum. 🙂 Özellikle bebek ihtiyaçlarının neredeyse % 80’ini bu yüzden ineternetten alıyorum. Genelde acil ihtiyaç olduğu için marketlerde, mağazalarda hep pahalı satıyorlar.

wee-baby-pipetli-bardak

Wee Baby Pipetli Bardak / Suluk

  • Pipet ucu silikon ve esnek. Yumuşak pipeti bebeklerin hassas ağız ve damak yapısıyla uyumlu.
  • Kapağı ve pipet ucu damlatma ve akıtma yapmıyor.
  • Ergonomik tasarlandığı için bebeğim rahatlıkla tutup suyunu içiyor.
  • İçerisinden çıkan ipi sayesinde çanta dışında taşınabilir olması da gayet iyi.
  • 6+ ay bebekler için kullanıma uygun olduğunu düşünüyorum.
  • Tek olumsuz yanı; eğer bebeğiniz yemek yerken su içirirseniz ağzındaki yemek artıkları pipetin içinden suya karışabiliyor. Bunu önlemek için ağzındaki yemeği bitirdikten sonra veriyorum genelde.Bizim için bir sorun teşkil etmiyor.
  • Tam bir fiyat performans ürünü diyebilirim. Bence Avent’e 100-120 tl gibi para bayılmanıza gerek yok. 🙂

wee-babywee-baby-pipetli-bardak-

Buraya kadar okuduysanız, teşekkür ederim. Umarım yazımı faydalı bulmuşsunuzdur. Beni yakından takip etmek isterseniz instagramdan esrauludag_ hesabımdan takip edebilirsiniz. Bir sonraki yazımı heyecanla yazmak için şimdilik küçük bir mola…☺

Hoşçakalın.♥

Bir cevap yazın