Wee Baby Biberon ve Biberon Emziği Temizleme Fırçası

Herkese merhaba güzel ailem. Sürekli biberon temizleme fırçası değiştiren bir ebeveyn olarak sanırım doğru olanı sonunda bulduk. Tanıştırayım efendim; Wee Baby Biberon ve Biberon Emziği Temizleme Fırçası.

weebaby-biberon-biberon-emzigi-temizleme-fircasi

Daha önce eşim alelade bir yerden herhangi bir markası olmayan oldukça uygun fiyatlı (4 tl gibi bir fiyatı vardı) bir biberon fırçası aldı. Zamanla telleri eğiş büğüş oldu. Ucuz etin yahnisi misali… Sonra ebebek markası olan Baby Plus biberon temizleme fırçası aldık. O da yapısı itibariyle ergonomik değildi ve kullanışlı gelmedi bana. Zamanla süngeriydi sanırım koptu ve attım. Şimdiki durağımızda da Wee Baby var.

wee-baby-biberon-temizleme-fircasiweebaby-biberon-temizleme-fircasi

Wee Baby Biberon ve Biberon Emziği Temizleme Fırçasının ilk gördüğüm andan itibaren kullanışlı olacağını tahmin etmiştim. Ucundaki süngeri çok kaba değil ve bu sebepten biberon ağzından kolay geçip, içini güzel temizliyor.

wee-baby-biberon-temizleme-fircasi-

Aparatın uç kısmında biberon emziği temizleme fırçası bulunuyor. Bu tarz minik fırçaları nedense ben kullanamıyorum. Direkt olarak biberon temizleme fırçasıyla kullanıyorum. Ama mesela eşim de bu minikleri muhakkak kullanır. 🙂 Artık sizin paşa gönlünüze kalmış. 🙂 Bu arada ben (06.2021) 19 tl gibi bir fiyata aldım.

biberon-emzigi-temizleme-fircasi

Buraya kadar okuduysanız, teşekkür ederim. Umarım yazımı faydalı bulmuşsunuzdur. Beni yakından takip etmek isterseniz instagramdan esrauludag_ hesabımdan takip edebilirsiniz. Bir sonraki yazımı heyecanla yazmak için şimdilik küçük bir mola…☺

Hoşçakalın.♥

Bir cevap yazın