Watsons Treatment Wax Argan Oil / Argan Yağı Özlü Saç Bakım Kremi

WATSONS ARGAN YAĞI ÖZLÜ SAÇ BAKIM KREMİ

Merhaba ! Günün yazısı Watsons markasının argan yağı özlü saç bakım kremi üzerine olacak. Bu seride ballısından, avakadolusuna, biralısına kadar saçımızın ihtiyacına göre bir çok çeşit bakım kremi var. Ben yıllardır saç bakım rutinimde argan yağı kullandığım için bu seçimimi de bundan yana kullandım. Bu sene 2016 Watsons Ödüllerinde yine Watsons’ın kendi ürünü olan bu Argan Yağı Özlü Saç Bakım Kremi de aday gösterilmişti. Neyse ki ödülü Pantene Argan Yağlı Elixir Serum’a kaptırdı.

WATSONS ARGAN YAĞI ÖZLÜ SAÇ BAKIM KREMİ (4)

Tekli fiyatı 12,90 TL olan bu ürün Watsons ödüllerine aday gösterildiği zamanlarda bir alana bir bedava kampanyasıyla ikisi beraber 12,90 TL’ye satıştaydı. Ben de bu ürünleri o zamanlarda almıştım. Görselden de anlayacağınız üzere kremin bir kutusunu bitirmek üzereyim. Diğer kutusuna başlamadan kullanması için anneme verdim.

WATSONS ARGAN YAĞI ÖZLÜ SAÇ BAKIM KREMİ (1)

Beyaz renkli yoğun bir yapısı var. Her duşta saçlarımı şampuanladıktan sonra saçlarımın diplerine değirmeden uçlarına daha yoğun sürerek saçlarıma uyguluyorum. Yaklaşık beş dakika kadar bekledikten sonra saçlarımı duruluyorum.

WATSONS ARGAN YAĞI ÖZLÜ SAÇ BAKIM KREMİ (5)

Benim saçlarım uzun, ince telli ve sürekli karışan bir yapıya sahip. Ne yazık ki ben bu saç bakım kreminin hiçbir faydasını göremedim. Sadece duş esnasında hafif yumuşatıyor o kadar. Kullandıktan sonra saçlarımı rahatlıkla tarayamıyorum bile. Nasıl Watsons Ödüllerine aday gösterilmiş? Hayret !

WATSONS ARGAN YAĞI ÖZLÜ SAÇ BAKIM KREMİ (3)

Ürünü almadan önce içeriğini inceleme fırsatım olmamıştı. Eve geldiğimde ambalajını açıp mis gibi kokusunu alınca doğal içerikli bir ürün olmadığını anladım. Zaten o fiyata da doğal içerik beklemiyordum ama içerik listesine baktığımda içerisinde ”Limonene” isimli bir madde gördüm. Bu madde güneş ışığıyla temas ettiğinde ayrışıp cildi ve solunum yollarını tahriş ediyormuş. Başlarda bunu pek önemsememiştim. Fakat bir gün duştayken bu kremi saçlarıma uyguladıktan sonra ellerimde kremden kalmış ve bunu unutup gözümü kaşıdım. Sıcak suyun etkisinden anında nasıl bir çığlık attıysam ablam sesime geldi. Gözlerimi çok fena bir şekilde yaktı. Abartısız söylüyorum kör olacağım falan sandım. Yaklaşık 2/3 dakika kadar sürdü. Bol suyla yıkadım. Neyse ki geçti.  Daha sonra da kullanırken ellerimi gözlerime değirmemeye dikkat ettim. Kısacası ben bu üründen hiç memnun kalmadım.
Sevgilerimle…♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

2 comments

  1. Bende tam tersine çok beğendim bu ürünü 🙂

    1. yaaa bilemiyorum :/ benim saçlarım işlem gördüğü içindir belkide…

Bir cevap yazın