W7 Angel Balm Line Eraser Makyaj Bazı

Merhaba sevgili ailem. Hangi firmadan geldiğini şuan tam olarak hatırlayamadığım W7 markasının Angel Balm Line Eraser Makyaj Bazını inceleyeceğiz bugün. Yalnız bir farkla; kendi yorumlarımla değil sizden gelen yorumlar üzerine olacakk…

w7-angel-balm-line-eraser-makyaj-bazi

Şöyle ki; ben yeni kullanmaya başlayacağım ürünlerimi her zaman instagram hesabımdaki storylerde gösterip sizlerle paylaşıyorum. Sonrasında gelen sorular oluyor veya kullananların yorumu oluyor. Son kullanmaya başlayacağım ürünleri de gösterirken ürünlerin arasında bu makyaj bazı da vardı.

w7-angel-balm-lineeraser-makyaj-baziw7-makyaj-baziw7-angel-balm-makyaj-bazi

W7 Angel Balm Line Eraser Makyaj Bazı

Yuvarlak bir teneke kutunun içerisinde bulunuyor. Aynı zamanda kutunun içinden birde makyaj bazını uygulamak için pembe sünger çıkıyor. Yüzdeki ince çizgileri ve kırışıklıkları saklayıp, cilde pürüzsüz ve hafif bir his vermeyi vaat ediyor.

w7w7-makyajbaziw7-angel-balm

Ben W7 Angel Balm Line Eraser Makyaj Bazını paylaştıktan sonra kullanmamam gerektiği yönünde olumsuz yönde yorumlar aldım. Hatta daha önce Eveshop’ta çalışan bir takipçim, bu bazın hiç güzel olmadığını, yüzde yapış yapış bir his bıraktığını söyleyince bende bir defa kullanıp, açıkçası ürünü ziyan etmek istemedim. Sizin yorumlarınızda benim için değerli çünkü. Olduğu gibi kapağını kapatıp kaldırdım. Bizim serüvenimiz başlamadan bitti yani.☺ Peki siz bu bazı kullandınız mı? Sizin yorumlarınız neler oldu? Aranızda kullananlar olduysa yorumlarını bekliyorum.

Bir sonraki yazımı heyecanla yazmak için şimdilik küçük bir mola…☺

Hoşçakalın.♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

Bir cevap yazın