Vitagil Multivitamin Şurup Deneyimimiz

Herkese merhaba sevgili ailem. Bugün minik kuşum için kullandığımız multivitaminden bahsedeceğim. Şuan 15 aylığız ve doktorumuz bu multivitamini bize son doktor kontrolümüzde yani 14 aylıkken önermişti. Bizde geciktirmeden hemen alıp kullanmaya başladık. Bahsettiğim ürün; Vitagil Multivitamin Şurup.

vitagil

Biz şimdiye kadar D vitamini ve demir ilacını ayrı ayrı kullanıyorduk. D vitamini olarak sağlık ocağının verdiği yada bizim eczaneden aldığımız Devit-3, demir olarak da yine doktorumuzun önerisi ile aldığımız gayettemiz içerikli Bestiron’u kullanıyorduk. Aslında yanılmıyorsam 9 aylıkken kan tahlilleri yapıldığında çok şükür ki demir eksiğimiz çıkmamıştı. Bu sebepten vermeyebilirsin artık demişti doktorumuz ama bebeğim çok iştahsız olduğu için ben kesmedim ve ara ara vermeye devam ettim. Son (14 aylıkken) kontrolümüzde de içerisinde D vitamini ve birçok vitamin bulunan multivitamin Vitagil’i önerdi. Bizde ikili alımda uyguna geldiği için alırken ikili sipariş ettik.

vitagil-multivitamin

250 ml’lik boyutta olan Vitagil Multivitamin Şurup Deneyimimiz için şunları söyleyebilirim ki;

Tadı portakal gibi ve çocukları tiksindirecek bir tada sahip değil. Fakat benim bebeğim iştahsız olduğu için içeceği zaman kaşığı görünce bir haller oluyor ve zorla içirmeye çalışınca da sürekli üzerimize döküyoruz. Aslında ilk kaşığı uzattığımda ağzını açıp tadını alınca tekrar verdiğimde otomatik olarak ağzını açıyor ama ilk etapta ağzını açtırmak zor oluyor. 🙂 Bu sebepten şırınga yöntemini denemeyi düşünüyorum. Bu arada bize doktorumuz günlük 10 ml ve tok yada yemek sırasında içmemiz gerektiğini söyledi. Genel olarak memnunuz. Vitamin değerlerine bakmak isterseniz aşağıdaki görsele bakabilirsiniz.

vitagil-surup

Buraya kadar okuduysanız, teşekkür ederim. Umarım yazımı faydalı bulmuşsunuzdur. Beni yakından takip etmek isterseniz instagramdan esrauludag_ hesabımdan takip edebilirsiniz. Bir sonraki yazımı heyecanla yazmak için şimdilik küçük bir mola…☺

Hoşçakalın.♥

Bir cevap yazın