Vissmate Silikonlu Temizleyici

vissmate-silikonlu-temizleyici

Merhaba güzel ailem. Sihirli Maviyle Anneler Günü Etkinliğinde , Vissmate de sponsorlardan biriydi. Hatta Vissmate personeli bizzat aramızda olarak marka hakkında bizi detaylı olarak bilgilendirdi. Ben Vissmate çamaşır suyunu kullandığım ilk günden itibaren egzamaya meyilli ellerimde en az tepki veren ürün olduğu için başka çamaşır suyunu kullanmaz oldum. Bugün bloğumun konuğu ise etkinlikte bize hediye edilen Silikonlu Temizleyici.

vissmate

Vissmate Silikonlu Temizleyici ; genel olarak cam, metal ve mobilya yüzeylerinde kullanılıyor. Detaylı olarak kullanım alanları şöyle ki;

* Musluk & lavabo, duşakabin & fayans,
* Cam & pencere & ayna,
* Cam avize & kristal,
* Mobilya & ahşap,
* Ankastre & çelik & metal,
* Araba içi & dışı

Silikon temizleyici mis gibi ferah bir kokuya sahip. Aynı zamanda ürünün vaadi; diğer benzer yüzey temizleyicilere göre yapılan temizliğin daha uzun süreli kalmasını sağlamak. Ben bu temizleyiciyi her alanda kullanmayı çok sevdim. Fakat şu sıralar en çok mobilyalarımda kullanmayı seviyorum. Hem çok güzel temizliyor hemde yerini ferah bir kokuya bırakıyor. Gerçekten vaadini de yerine getiriyor. Vissmate ürünlerine Makro gibi birçok marketten ulaşıp satın alabileceğiniz gibi online olarak da şuraya tıklayarak temin edebilirsiniz.

Sevgilerimle…♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

1 comment

  1. Cam temizliğinde de çok başarılı deneyin bence 🙂

Bir cevap yazın