Vissmate A-ferin

vissmate1
Merhaba güzel ailem. Geçtiğimiz haftalarda Vissmate‘den güzel bir kargo aldım. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde Vissmate bizleri unutmamış. Bloğumda her zaman makyaj ürünleri üzerine konuşmayalım dedim. Biz kadınların hayatını kolaylaştıracak bu tarz ürünlere de yer vermeliyim.
Öncesinde Vissmate markasını yeni duyanlar için ufak bir bilgilendirme yapacak olursak; Vissmate Vissplus olarak 2015 yılında ev bakım, temizlik ürünleri ile piyasaya çok hızlı giriş yaptılar. Vizyonları ise; tüketicilerin hayatını kolaylaştıran, tercih edilen ve kalitesi ile adından söz ettiren, Türkiye’nin ve dünyanın en beğenilen ev bakım ve temizlik markalarından biri olmak.

vissmate

Vissmate Kadınlar Gününe özel A-ferin isimli çok amaçlı temizlik ürünlerini gönderdiler. Özellikle kutunun içerisindeki nota hayran kaldım… ♥
Daha önce markanın adını sıkça duymuş fakat ürün deneyimleme fırsatım olmamıştı. Kullanan arkadaşlarımdan da olumlu yorumlar aldıkça özellikle çamaşır suyunu merak ediyordum. Çünkü cildim egzamaya meyilli ve bu tarz ürünler kullandığımda eldiven dahi taksam faydası olmuyor. Maalesef egzamalarım tetikleniyor. A-ferini deneyip memnun kalınca hemen gidip marketten çamaşır suyunu da kaptım.

vissmate-aferin

Vissmate A-ferin çok amaçlı temizlik ürünü; mutfakta, halılarda, banyoda, koltuklarda, kıyafetlerde ve perdelerde olmak üzere tüm yüzeylerde hızlı ve pratik bir çözüm sağlıyor. Yani her yüzeyde farklı farklı ürünler kullanmak yerine Vissmate tek bir ürünle bu duruma çare bulmuş.
Ürün 750 ml’lik plastik kırmızı bir şişede. Sprey başlığı sayesinde kullanımı oldukça pratik. Ben mutfakta fırını silerken, dolapla tezgah arasındaki boşluk alandaki seramik duvarı silerken, halılarımı birşey döküldüğünde temizlemek için, koltuklarda ve laptop standımı temizlerken kullanıyorum.

vissmate-yüzeytemizleyicivissmate-

Bu kadar güzel bir ürün görmedim şimdiye kadar. O kadar güzel temizliyor ki. Hem de mis gibi çiçek kokuyor. Hem genzimi yakmıyor, hemde ellerime zarar vermiyor. Çok sevdim. Her zaman alıp kullanacağım ürünler arasında artık.
Vissmate ailesine bana bu güzel ürünü deneyimleme şansı sundukları için çok teşekkür ederim…
Markanın diğer ürünlerine bakmak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz. Vissmate ürünlerine market raflarında da rastlayabileceğiniz gibi online olarak da şuraya tıklayarak satın alabilirsiniz.

Sevgilerimle…♥

Bir cevap yazın