Victoria’s Secret Love Addict Body Mist / Vücut Spreyi

victoriassecret-loveaddict-bodymist

Merhaba! Geçtiğimiz ay sevgili Fatma ve Merve Hanım’ın davetiyle katıldığımız ”PinkAngelDay” etkinliğindeydik. Etkinlikte hediye edilen Victoria’s Secret’in vücut spreylerinden Love Addict tüm cazibesiyle sayfamın bugünkü konuğu.♥ Yaz-kış ayırt etmeksizin çılgınca parfüm ve deodorant tüketen biri olduğum ve Victorias Secret’ın body mistlerini sürekli ve severek kullandığım için hediyelerin arasında en sevindiğim ürün bu oldu sanırım.

victoriassecret-loveaddict-vucutspreyi

Victorias Secret’ın eski serideki vücut spreylerinin tasarımlarının yanı sıra yeni serinin tasarımları çok daha güzel. Şişesinin kapağındaki gold detaylar ürüne ayrı bir cazibe katmış. Love Addict; vahşi orkide ve kan portakalının notalarından oluşan bir kokuya sahip. Meyveli ve fresh bir kokusu olduğu için rahatsız etmiyor. 3/4 saat kadar kalıcılığa sahip.

victoriassecret-vucutspreyi

250 ml’lik bir şişede olan bu vücut spreyinin @vs_angel_store ve @pembeodaa‘nın sayfalarında şuan indirimli fiyatıyla 50,00 TL. Amerika’dan ithal Victoria’s Secret ürünlerine daha uygun fiyatlarla sahip olmak isterseniz bu iki butiğe bakıp, güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Sevgilerimle…♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

Bir cevap yazın