Vicco İlk Adım Ayakkabısı

Herkese merhaba sevgili ailem. Bugün yine bloğumun en çok okunan Anne-Bebek kategorisinde denediğimiz bir ürün incelemesi yazmak istedim. Bahsedeceğim şey; Vicco İlk Adım Ayakkabısı. Bizdeki Vicco’nun ilk adım ayakkabılarından “ANKA” modeli. 

vicco-ilk-adim-ayakkabisi

Kızıma aslında ilk adım ayakkabısı olarak alacaktım ki daha önce hediye gelen 19 numara Kinetix marka ayakkabımızın olduğunu görünce ilk olarak ilk adımlarımıza Kinetix’le başladık. Görselini aradım nette ama bulamadım. Çok hafif bir ayakkabı ve kızım onunla çok rahat etti. Kış aylarında Kinetix’le geçirdiğimiz için yaz mevsiminde daha aktif yürüyeceğini düşünerek Vicco İlk Adım Ayakkabısından 21 numara aldım. Tabii yaz geldi çattı neredeyse ama 21 numara şuan büyük oluyor. Keşke 20 numara alsaymışım dedim ama ana düşüncesi hep büyük alma derdinde oluyor. 🙂 Ben yanılmıyorsam Trendyol’dan indirimde 95 tl gibi bir fiyata almıştım.

vicco-anka-ilk-adim-ayakkabisi

Vicco Anka İlk Adım Ayakkabısı; ortopedik bir ayakkabı. Oldukça hafif ve esnek. Bebeler için biçilmiş kaftan. İlk adım ayakkabılarının hafif olması, bebelerin ayaklarını daha rahat hareket ettirebilmeleri açısından çok önemli. Tek eksisi önündeki beyaz görünen lastik. 🙂 Çok çabuk kirleniyor ve her giymesinden sonra silip kaldırıyorum.

vicco-ilk-adim-ayakkabisi-kullananlar

Şimdi kızım 15 aylık ve dediğim gibi 21 numara büyük oluyor. Nisan ayına geldik ama hala baharı göremediğimizden (kışı yeniden yaşıyor gibiyiz) ayakkabıyı kalın çorapla giydirdiğim zaman tam oluyor. Kalın çorap giydirmezsem de cırtlarını iyice sıkıyorum. Bu arada bu Anka model Vicco ayakkabılarda birçok renk seçeneği mevcut. Gönlüm açık pembeden yana olsa da her kıyafetin altına uyum sağlaması açısından grimsi rengini aldım.

vicco

Buraya kadar okuduysanız, teşekkür ederim. Umarım yazımı faydalı bulmuşsunuzdur. Beni yakından takip etmek isterseniz instagramdan esrauludag_ hesabımdan takip edebilirsiniz. Bir sonraki yazımı heyecanla yazmak için şimdilik küçük bir mola…☺

Hoşçakalın.♥

Bir cevap yazın