Vestel Buharlı Kırışık Giderici

Herkese merhaba güzel ailem!♥ Bugün son zamanlarda oldukça popüler olan bir üründen bahsedeceğim. Ürün başlıktan da anlayacağınız üzere Buharlı Kırışık Giderici. Markası Vestel. Aslında buharlı kırışık gidericilerden birçok farklımarka var. Bende Trendyol’dan almak üzereydim. Trendyol’dan birkaç farklı markayı favorilerime eklemiştim ki bize hediye geldi. 🙂

vestel-buharli-kirisik-giderici

Özelliklerinden bahsedecek olursak;

Vestel SB 2500 Buharlı Kırışık Giderici
 
Damlama Önleme Var
Kireç Önleme Var
Otomatik Kapanma Var
Su Doldurma Kapasitesi 250 ml
Sürekli Buhar gr/dk 25
Şok Buhar gr/dk Yok
Taban Nano Seramik
Ürün Rengi Siyah
Watt 1500

vestel-buharli-kirisik-giderici-

Ütü diyeceğim ben buna. Buharlı kırışık giderici diye her defasında yazmak uzun oluyor. 🙂 Neyse ütünün alt tarafında su haznesi var. Kullanımı çok çok pratik. Kutunun içerisinde ayrıca kullanabileceğiniz yedek başlığı falan bulunuyor.

vestel-buharli-kirisik-giderici-kullananlarvestel-utu

Ben genelde bu ütüyü tişörtlerim için kullanıyorum. Yalnız genelde haftaiçi kullandığımdan eşim evde olmuyor ve size fotoğraflayamıyordum. Haftasonu misafirlerim geleceği zaman masaörtümü masama örttükten sonra katlama izi olduğunu gördüm. Ahh masa örtüsünü serip katlama izlerini görüp ütüyü açmaya üşenenler burada mı? En üşengeçgiller familyası üyesi olaraktan buharlı kırışık giderici imdadıma yetişti. Katlama izlerinin öncesi ve sonrası fotoğraflarını çektim. Tişörtlerde de gayet başarılı olan bu aletin masa örtüsü üzerindeki etkisi de beni oldukça mutlu etti.

Not: Gömlekler yada kumaş pantolonlarda kullanmayı düşünüyorsanız şöyle jilet gibi ütüler bekliyorsanız bu sizin işinizi görmez. Kırışıklığı alır ama no jilet gibi ütüler.

buharli-kirisik-gidericiutubuharli-utuvestel-buharli-kirisik-giderici-kullananlar-buharli-kirisik-giderici-nasilBuraya kadar okuduysanız, teşekkür ederim. Umarım yazımı faydalı bulmuşsunuzdur. Beni yakından takip etmek isterseniz instagramdan esrauludag_ hesabımdan takip edebilirsiniz. Bir sonraki yazımı heyecanla yazmak için şimdilik küçük bir mola…☺

Hoşçakalın.♥

Bir cevap yazın