Vaseline Aloe Ferahlığı Nemlendirici Losyon

vaselinekrem

Merhaba güzel ailem. Vaseline markasına ait kremleri, nemlendirici jelleri, losyonları birçoğumuz severek kullanıyoruz. Karma cilt tipine sahip olduğum için makyaj öncesinde cildimi nemlendirmek amaçlı hafif dokulu bir ürün kullanmak istiyordum ki, Vaseline’in aloe veralı losyonunu aldım.

vaseline-intensive-care

Ürünün 400 ml’lik boyutu da mevcut. Benim elimde çok fazla krem bulunduğu ve  ilk defa deneyeceğim için daha küçük boyutta olan 100 ml’liği tercih ettim. Losyon; kuru ciltten kaynaklanan rahatsızlık hissini hafifletmeyi ve cildi derinlemesine nemlendirerek canlı bir görünüme kavuşmayı vaat ediyor.

vaseline

Vaseline nemlendirici losyon hafif bir dokuya sahip. Cilde sürüldüğü an itibariyle hızlı bir şekilde emiliyor. Yapışkanlık hissi bırakmıyor. Mis gibi bir kokusu var. Cildimin ihtiyacına göre bazen makyaj öncesi yüzümü nemlendirmek için bazen de ellerimdeki kuruluğu gidermek için kullanıyorum.

vaseline-krem

Birde bu losyonların kullanımı daha pratik olan sprey formda olanları var. Yakın zamanda onları da denemeyi düşünüyorum. Bu losyonu da beğenerek kullanıyorum. Fiyatı 4,00 – 5,00 TL civarı olması lazım. Tam olarak hatırlayamıyorum. Birçok kozmetik marketlerde ve Migros mağazalarında bulabilirsiniz.

Sevgilerimle…♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

2 comments

  1. bende sarı olanını kullanıyorum çok güzel onu da tavsiye ederim

Bir cevap yazın