Urban Decay All Nighter Makyaj Sabitleme Spreyi

urbandecay-allnighter-makyajsabitlemespreyi

Merhaba güzel ailem. Bugün sizlere tanışmakta geç kaldığım tanışınca da kendime ”Neden bu zamana kadar kullanmamışım?” diye sorduğum bir ürünü anlatacağım. Bahsettiğim ürün; görselden ve başlıktan anlamış olduğunuz üzere Urban Decay markasının All Nighter makyaj sabitleme spreyi.

urbandecay-makyajsabitleyici-sprey

Urban Decay All Nighter makyaj sabitleme spreyi tüm cilt tiplerinin kullanabileceği tarzda üretilmiş olup, içerisinde yağ ve paraben bulundurmuyor. Ten makyajı yapıldıktan sonra 20-25 santimetre uzaklıkta tutup püskürtülmesi gerekiyor. Ben makyajımı bitirdikten sonra T bölgemden başlayarak tüm yüzüme sıkıyorum.

urbandecay-allnighter-settingspray

Makyaj sonunda cakey denilen o pudralı görünümünü alıyor. Gün boyu makyajımı cildime sabitliyor. Cildim canlı ve güzel bir görünüm kazanıyor. Yüzümde kuruma, yanma, kaşıntı ve en önemlisi makyajı bozma gibi sorunlara yol açmıyor. Urban Decay All Nighter makyaj sabitleme spreyinin bende 15 ml’lik seyahat boy olanı mevcut. Yakın zamanda büyük boyunu da edinmeyi düşünüyorum. 118 ml’lik tam boyutunun fiyatı 119,00 TL. Ürünü markanın kendi online sitesinden şuraya bırakacağım linke tıklayarak ve Sephora mağazalarından satın alabilirsiniz.

Sevgilerimle…♥

Bir cevap yazın