Urban Care Style Guide Wax

urbancare-styleguide-wax

Merhaba güzel ailem. Uzun süredir eşimin tutkuyla kullandığı farklı bir markaya ait wax vardı. Bazen bende nasipleniyordum. 🙂 Aynı waxtan kolilerce bitirdiğimiz için sıkılmıştım artık. Urban Care markasına güvenim sonsuz olduğu için eşime bu waxı da denememiz gerektiğini her fırsatta söylüyordum -ki ısrarlarıma dayanamadı.

urbancare-wax

Islak & Sert ve Mat & Doğal olmak üzere iki farklı seçeneği olan Urban Care Style Guide Wax‘ın biz Mat & Doğal olanını tercih ettik. Wax; 100 gramlık plastik kutunun içerisinde. Turuncu – siyah tasarımıyla da oldukça ilgi çekici. Krem tarzında bayağı yoğun bir yapıya sahip. Parfümlü hoş bir kokusu var ayrıca.

urbancare-styleguide

Özetle eşimin yorumlarına geçecek olursam; bu waxı kullanmadığı hergün için saçlarından özür diliyor. 😀 Aynı zamanda bana dua ediyor. Saçlarını yağlandırmıyor, dökmüyor, tüm gün kalıcı olabiliyor aynı zamanda özel bir şampuan vs saç ürünü kullanmadan saçtan rahatlıkla arınıyormuş. 

urbancare

Dalgalı saçlara sahip olduğum için bazı zamanlarda bende kullanıyorum. Saçlarımı ağırlaştırmadan herhangi ek bir ürün sürmemişçesine şekillendiriyor. Çok doğal duruyor. Tabii bu tarz saç ürünleri ne kadar hafif olsa da sadece günü birlik kullanabiliyorsunuz ve gün sonunda yıkamanız gerekiyor. Biz bu waxı çok sevdik. Teşekkürler Urban Care. ♥ Fiyatı 21,00 TL. Diğer waxlara nazaran biraz daha yüksek fiyatlı ama fiyatını hak ediyor kesinlikle.

Sevgilerimle…♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

2 comments

  1. Bende ıslak sert olanını kullanıyorum çok memnunum bunu da senin sayende deneyeceğim 🙂

    1. hahah 🙂 bende ıslak sert olanından denemek istiyorum…

Bir cevap yazın