Urban Care Extreme Resist Repair Şampuan & Saç Kremi

Urban Care Natural's Extreme Resist Repair

Merhaba güzel ailem. Urban Care denemem ve deneyimlerimi sizlerle paylaşmam için saç bakım ürünlerinden oluşan güzel bir hediye seti göndermişti. Urban Care’in saç bakım ürünlerini her zaman beğenerek kullanan biri olarak bu hediyelere çok sevindim. Aralarında Urban Care’in lansmanını Nisan ayında yaptığı yeni ürünlerinden olan Extreme Resist Repair serisinden şampuan ve saç kremi de vardı.

Urban Care Natural's Extreme Resist Repair

Urban Care Natural’s Extreme Resist Repair serisi canlılığını yitirmiş, zayıf ve yıpranmış saçlar için geliştirilmiştir. Extreme Resist Repair içeriğinde bulunan amino protein, elastin ve enerji kaynağı aktifler sayesinde saç için gerekli yoğun onarım, yapılanma ve direnç sağlamayı, saç köklerini besleyip ve saçların canlılığını geri kazanmasını desteklemeyi, özel geliştirilmiş formülü ile saça derinlemesine nüfuz ederek yeniden yapılanmasına, güçlenmesine, canlılığını tekrar kazanmasına yardımcı olmayı vaat ediyor.

Urban Care Natural's Extreme Resist Repair

Şampuan ve saç kremi yeşil renkli, 250 ml’lik boyutta, Urban Care’in tüm şampuan, saç kremi maskesi gibi ürünlerinde kullandığı gibi plastik bir tüpteki ambalaja sahip.

Urban Care Natural's Extreme Resist RepairUrban Care Natural's Extreme Resist Repair

Bitkisel keratin içeren şampuanın mis gibi bir kokusu var. Yoğun bir yapıya sahip. Saçlarımı yumuşacık yaptı ve canlılık kazandırdı aynı zamanda. Uzun vadeli kullanımda saç yapısını onarmayı ve hücre yenilenmesini sağlamayı vaat ediyor. Tek tüp ürünle bunu gözlemlemek mümkün değil tabii ki.

Urban Care Natural's Extreme Resist RepairUrban Care Natural's Extreme Resist Repair

Saç kremi görselde yoğun gibi görünse de su gibi bir yapıya sahip. Aynı serinin ürünü olduğu için şampuanla aynı kokuda. Ben saç kremlerimi saçlarımı şampuanladıktan sonra saç boylarıma yani saç diplerime değirmeden masaj yapar hareketlerle uyguluyorum. 5 dakika kadar beklettikten sonra da saçlarımı duruluyorum.

Urban Care Natural's Extreme Resist Repair

Urban Care’in Extreme Resist Repair serisinin bu şampuan ve saç kreminden genel olarak memnun kaldım. Hatta şampuanını bir tık daha çok sevdim diyebilirim. Bu serinin haricinde saçınızın ihtiyacına göre o kadar çok çeşiti var ki hala denemediyseniz tavsiye ederim. Ben özellikle saç maskelerine ba-yı-lı-yo-rum.!

Teşekkürler Urban Care…♥

Sevgilerimle…♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

Bir cevap yazın