Ünlü Marka Çantaların Uygun Fiyatlı Muadilleri / Moda Despina

Merhaba. Yüksek fiyatlı ünlü markaların ürünlerinin muadillerini bulup kullanmayı eminim birçoğunuz benim gibi seviyorsunuzdur. Bu tarz paylaşımları gördüğüm zaman benim çok ilgimi çekiyor doğrusu. Bu sadece kozmetik üzerine olanlar da değil kıyafet, ayakkabı, çanta üzerine olunca da dikkatlerim bu tür paylaşımlar üzerinde yoğunlaşıyor.

gucci-dionysus-canta

Bugün de “Gucci” markasının “Dionysus” modelinin muadil çantasından bahsedeceğim. Tam anlamıyla Dionysus modelin birebir aynısı olan bu çanta Moda Despina Cantamodellerico sayfasından hediye geldi.

gucci-dionysus-cantagucci-canta

Bol görselli bir inceleme yazısına daha hazır mısınız? ☻ Buraya kadar okuduysanız tamamdır, okumaya devam edebilirsiniz.

Alt fotoğraftaki çanta Gucci’nin orjinal Dionysus modeli.

gucci-dionysus-bag

Bu da benim çantam…♥ Tokasından tut, zincirine, iç dizaynına, tüm detaylarına kadar orjinaliyle birebir aynı özellikteler.

unlu-marka-cantalarin-uygun-fiyatlilarigucci-cantalargucci-canta-model

Ben birçok farklı renk seçeneği olan bu çantalardan Bordo olanı tercih ettim. Süet kumaştan olması kış mevsimi kullanımına da gayet uygun oluyor.

ünlü-markalarin-uygun-fiyatli-cantalari

Sizde ünlü markaların uygun fiyatlı muadil çantalarına sahip olmak isterseniz Cantamodellerico sayfasına göz atabilirsiniz.

Sevgilerimle…♥

5 comments

  1. Sayfaya bende bakacağım uzun zamandır şık bir çanta arayışındayım

  2. Bordo renk olması çok hoşmuş güle güle kullan canım 🙂

Bir cevap yazın