Uni Baby Pudra Kokulu Konsantre Yumuşatıcı

Herkese merhaba güzel ailem. Bugün inceleyeceğimiz ürün; Uni Baby Pudra Kokulu Konsantre Yumuşatıcı. Uni Baby çamaşır deterjanını kızım doğduktan sonra sürekli kullandığım favori deterjanlarımızdan oldu. E deterjanını sevdiysek yumuşatıcısını da sevebilirim dedim ve aldım.

uni-baby-camasir-deterjani-yumusatici

Uni Baby Pudra Kokulu Konsantre Yumuşatıcı; Paraben içermeyen formülüyle, bebeklerin ve bizim cildimizle temas eden çamaşırların yumuşaklığı için özel olarak üretilmiş. E haliyle. 🙂

Kokusu güzel ama yoğun ve rahatsız eden kokulardan değil. Nasıl anlatsam bebeksi, pudralı hafif hoş bir koku. Bebeğimin çamaşırlarını hafif yumuşatmasını bekliyorum genel olarak yumuşatıcılardan. Bu sebepten makinemin yumuşatıcı gözüne yumuşatıcıları eklerken fazla koymuyorum.

uni-baby-pudra-kokulu-yumusatici

Bu yumuşatıcıdan genel olarak memnun kaldım diyebilirim. Uni Baby çamaşır deterjanıyla birlikte kullanıyorum ve şuana kadar bebeğimin cildinde de herhangi bir iritasyon yada hassasiyete yol açmadı. Fiyatı yanlış hatırlamıyorsam 20-22 tl gibi birşeydi. Denemek isteyenlere tavsiye ederim. Özellikle çamaşır deterjanını yenidoğan bebeklere kullanılmasını öneriyorum. Parfüm içermediği için kokulu deterjanlar bebekleri rahatsız edebiliyor. Fakat Uni bu işi parfüm kullanmayarak güzel bir şekilde çözmüş. TEBRİKLER.

İçeriğini incelemek isteyenler aşağıdaki görsele bakabilirler.♥

uni-baby-pudra-kokulu-camasir-yumusatici

Buraya kadar okuduysanız, teşekkür ederim. Umarım yazımı faydalı bulmuşsunuzdur. Beni yakından takip etmek isterseniz instagramdan esrauludag_ hesabımdan takip edebilirsiniz. Bir sonraki yazımı heyecanla yazmak için şimdilik küçük bir mola…☺

Hoşçakalın.♥

Bir cevap yazın