Uni Baby Bebek Çamaşır Deterjanı

Herkese merhaba sevgili blog ailem. Şu sıralar bloğumun Anne & Bebek kategorisine yazmayı çok daha fazla sevdiğimi farkettim.Çünkü kızımın doğumuyla birlikte ilgi alanlarım da değişti. Buraya yazarken kendimi daha keyifli,daha verimli hissediyorum.♥ Bugün bu kategoride inceleyeceğimiz ürün ise; Uni Baby Bebek Çamaşır Deterjanı.

uni-baby-camasir-deterjani

Aslında ilk olarak yolculuğumuza Farmasi Bebek Deterjanı & Yumuşatıcısı ile başladım. Direktörlüğünü yaptığım firmamın ürünlerini çok severek kullandığım için deterjan konusunda da güvenim sonsuz kendilerine. Onun inceleme yazısını okumak isterseniz şuraya tıklayabilirsiniz.

Fakat sonrasında hem denemek hemde sizlerle deneyimlerimi burada paylaşabilmek adına farklı bir ürün almak istedim ve araştırmalarım sonucunda içerisinde; PARABEN,AĞARTICI FOSFAT, PARFÜM bulunmayan Uni Baby Çamaşır Deterjanını aldım.

Parfümsüz olması benim için en beğendiğim özelliklerinden birisi kesinlikle. Çünkü özellikle bebekler yenidoğan döneminde parfüm kokulu deterjanlarlayıkanmış herhangi bir kıyafete vs maruz kalmamalı diye düşünüyorum. Şahsen ben bile rahatsız oluyorum ağır kokularda. Makinemizin tamamı dolmayınca yarım kapak koyuyorum yeterli oluyor. Yumuşatıcı kullanmayınca haliyle kıyafetler biraz sert oluyor ama olsun o kadar. Bu benim tercihim. Şimdilik çok memnunuz. Tavsiyemdir.♥

unibaby-camasir-deterjani

Buraya kadar okuduysanız, teşekkür ederim. Umarım yazımı faydalı bulmuşsunuzdur. Bir sonraki yazımı heyecanla yazmak için şimdilik küçük bir mola…☺

Hoşçakalın.♥

Bir cevap yazın