Ülker Bebe Tam Tahıllı Keçiboynuzlu Elma Sulu Bisküviyi Tattık

Herkese merhaba güzel ailem. Meva Kuş’uma evde kendim bebe bisküvileri yapıyorum ama bazen hazır olanlardan da alıp karıştırıyorum. Çünkü evde yaptığım şekersiz olduğu için biraz tat vermesi açısından değişiklik olur diye hazırlardan da ekliyorum ek gıdalarına. Son aldığım bebe bisküvisi ise Ülker Bebe Tam Tahıllı Keçiboynuzlu Elma Sulu Bisküvi oldu.

ulker-Bebe-TamTahilli-Keciboynuzlu-ElmaSulu-Biskuvi

Aslında şimdiye kadar çok fazla marka denemedik ama bunu markette görünce, Ülker’in yeni çıkan ürünlerinden biri olarak ve tam tahıllı elma sulu keçiboynuzlu olmasından dolayı denemek istedim. İçeriğini merak edenler için paketi de tam olarak çektim. İncelemek isterseniz bakabilirsiniz.

ulker-Bebe-TamTahilli-Keciboynuzlu-ElmaSulu-Biskuvi-

Ben tadını beğendim. 🙂 Şekli de çok güzel. Fakat kızım hepsini birden ağzına atınca eline tek tek vermek yerine hepsini blenderdan geçirdim. Devam sütüne eklemek istedim ama biberonun emziğini tıkadı birkaç defa. O yüzden artık katmıyorum sütlerine. Bazen kahvaltıda mamalarının içerisine ekliyorum. Kızım severek tüketiyor.

ulker-Bebe-Tam-Tahilli-Keciboynuzlu-ElmaSulu-Biskuvi

Buraya kadar okuduysanız, teşekkür ederim. Umarım yazımı faydalı bulmuşsunuzdur. Bir sonraki yazımı heyecanla yazmak için şimdilik küçük bir mola…☺

Hoşçakalın.♥

Bir cevap yazın