Tüm Fondötenlerimi İnceledim!

tum-fondotenlerimi-inceledim

Herkese merhaba! Elimdeki birçok fondöteni ayıklayıp, azaltıp sadece kullanabileceklerimi bir tarafa koyduğuma göre tüm fondötenlerimi şöyle bir sıraladım. Bu yazımda ise hepsi hakkında düşüncelerimi ufak detaylarla anlatmak istedim size.
💐@maccosmeticsturkiye Waterweight Fondöten : Kuru & Karma ciltlerin seveceği, nemli bitişli, az kapatıcılığa sahip fondötenlerden.
💐 @makyajdiyaristore Farmasi Vfx Pro Fondöten : Karma & Yağlı ciltlerin aynı zamanda mat bitişten hoşlananların bayılarak kullanacağı en iyi fondötenlerden biri. En sevdiğim yanı ciltte kadifemsi bir his bırakması. Ağırlık yapmaması. ✌🏻
💐@revlon Colorstay Fondöten : Ben kuru ciltler için olanı kullanıyorum. Nemli bitişli, yüksek kapatıcılığı olan tam özel gün fondöteni.
💐 @gabrini & @newwellmakeup Fondötenler : Yoğun kapatıcılıkları olduğu ve cildimde ağır bir his bıraktıklarını hissettiğim için kullanamıyorum. Yağlı cilde sahip olup yoğun kapatıcılık isteyenler bu fondötenlerden hoşlanabilir.
💐 @avonturkiye Luxe Fondöten : Yine nemli bitişli, kuru & karma cilt fondöteni. Cildimde bıraktığı sağlıklı görünümü çok seviyorum. .
NOT : Yağlı cilde sahip olanlar nemli fondötenler kullanmayacak diye bir şey yok. Yalnız nemli fondötenler yağlı ciltte ağırlık yapacakları için bu önerilerde bulundum.💋

Rosegal.com INT

Bir cevap yazın