TTO Ucux Krem

Herkese merhaba! TTO markası tarafından gönderilen neredeyse tüm ürünleri çok severek kullandım. TTO’nun açılımını bilmeyenler için TTO = Tea Tree Oil anlamına geliyor. Yani Çay Ağacı Yağı markanın ana maddesi. Ben çay ağacı yağını kullanmayı, yarattığı mucizelere hayranlıkla bakıyorum her defasında. Sivilce – akne problemlerine, yaralara, uçuklara ve daha sayamadığım birçok şeye iyi geliyor. TTO‘dan bugün inceleyeceğimiz ürün ise Ucux Kremi.

tto-ucux-krem

TTO Ucux Krem Hakkında Ayrıntılı Bilgilere Yer Vermek İstiyorum Öncelikle;

Uçuk öncesi ve sonrasında kullanılabilen ürün ağız, dudak, genital bölgedeki siğillerin giderilmesine de yardımcı olur. TTO Ucux Krem 10 ml, sorunlu bölgenin uçuktan arınmasını destekler, çay ağacı yağı sabunu ile kullanılması önerilen ürün ile bölgede maskimum dezenfekte sağlanır. Ürün kullanımından 4 saat sonra sonuç vermektedir. Uygulanan uçuklu bölgede iyileşme görülür, hijyenik ve besleyicidir. Bölgeyi nemlendirir, besler ve korur. Uçuk genellikle dudak kenarında içi sıvı dolu kabarcıklar halinde görülür, nadiren ağız içinde, diş etinde ve damakta da görülebilmektedir.

Uçuk çıkmadan öncede sinyal vermektedir. Yanma, karıncalanma, kaşıntı gibi sorunların uçuğun habercisi olabileceği 1-2 gün öncesinde de anlaşılabilir. Arkasından bölgede kızarmalar, şişlikler ve kabarcıklar görülmeye başlanır. Belli süre sonrasında da kabarcıklarda patlamalar olur ve kabuklanmalar ortaya çıkar. Bu noktada TTO Ucux Krem 10 ml, kullanarak kısa sürede rahatsızlığın önüne geçmek mümkün hale gelir.

tto-ucux-krem-tto-ucuxkrem

Ürünün ismi normalde UCUX olarak geçiyor ama firma ürünü bana gönderirken isminin başındaki “UC” harflerini silmeye çalışarak sadece “UX” kısmını göstermiş. İsim değişikliğine mi gidiyorlar anlayamadığım için ben yine de başlığa UCUX yazdım.☺ 10 ml’lik bir tüpte gelen bu ürünü yorumlamam biraz uzun sürdü. Çünkü neden? Çünkü ancak uçuğum çıkabildi ve ben ancak yorumlayabilme aşamasına geldim.☺

tto-ux-kremtto-thermal-ucux-krem

Krem formda bir yapısı var. Uçuğum çıkmaya başladığı andan itibaren anladım ve hemen erken müdahale ettim. Uçuğumun çıkmaya başladığı bölgeye fotoğraftaki kadar az bir miktar alıp sürdüm. Bir iki saat kadar sonra tekrar sürdüm. Sonrasında uçuğum yayılmadan olduğu yerde kaldı gerçekten. Tabii bunun yanısıra ben çay ağacı serumumu da damlattım onun da büyük bir etkisi var. Genelde uçuk çıkaran bir insan olduğum için bu duruma sevindim diyebilirim. Bu ayki cilt bakım ürünlerimdeki favorilerim arasında kendisi.♥

Umarım yazımı faydalı bulmuşsunuzdur. Bir sonraki yazımı heyecanla yazmak için şimdilik küçük bir mola…☺

Hoşçakalın.♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

Bir cevap yazın