Tto Soft Göz Çevresi Şampuanı

Merhaba sevgili ailem. Göz makyajlarımı çıkarırken kullanabileceğim, içerisinde Alkol, Parfüm ve Paraben bulunmayan, Kükürtçe Zengin Jeotermal Su İçeren özel bir formüle sahip göz yakmayan bebek şampuanı softluğunda güzel bir ürün buldum.! JEOMED TTO SOFT GÖZ ŞAMPUANI.” Jeomed ürünlerine dair inceleme yazımı okumak isterseniz TIK TIK

ttosoft-gozsampuani

Ürünler elime ilk ulaştığında, daha marka hakkında bilgi sahibi değilken hemen göz şampuanını kullanmaya başladım. Çünkü sosyal medya hesaplarımda birkaç kez bu göz şampuanına denk gelince merak etmiştim. Elime birkaç pompa sıkıp gözlerime masaj yaparak kullanmaya başladığımda kokusunu alınca içerisinde çay ağacı yağı olduğunu hemen anladım. Evimden eksik etmediğim, ihtiyacım olan her alanda kullandığım mucizevi bir yağ olan  çay ağacı yağı içerikli olmasına sevindim açıkçası. TTO’nun anlamı da Tea Tree Oil/ Çay Ağacı Yağı”ndan geliyor zaten.

jeomed-tto-soft-goz-sampuani

TTO Soft Göz Şampuanı organik içeriğe sahip olduğu için 3 ay kullanım ömrü var. 125 ml’lik pompalı bir şişede. Bir nohut tanesi kadar ürün tek bir göz çevresi için yeterli oluyor. Göz makyajlarımı çıkarırken gözlerimi hafif suyla nemlendirdikten sonra bir pompa kadar üründen alıp iki göz çevreme masaj yaparak tüm makyajı çıkarıyorum. Ağır makyaj yaptıysam sonrasında makyaj temizleme suyu ile son kez üzerinden geçiyorum.

goz-sampuani

  • Yoğun bir yapıya sahip. Mis gibi çay ağacı yağı kokuyor.♥
  • Gözlerimi kesinlikle yakmıyor.
  • Herhangi bir kızarıklığa, tahrişe vs. yol açmadı.
  • Göz makyajlarımı rahatlıkla çıkarabiliyorum. Kirpiklerimi kesinlikle dökmüyor.
  • Göz çevremi kurutmuyor. Aksine kullandıktan sonra göz çevrem yumuşacık oluyor.
  • Göz makyajlarımı çıkarırken özellikle bu konuda çok hassas olduğum için ben bu şampuanı çok sevdim. Organik içerikli olması, zararlı maddeler bulundurmaması sevmeme neden olan ilk olumlu özelliklerinden oldu.

jeomed-tto

Bir sonraki yazımda görüşmek üzere…

Hoşçakalın…♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

Bir cevap yazın