TTO Kil Maskesi

Merhaba sevgili ailem. Bugün TTO Kil Maskesini inceleyeceğiz. Fakat bu defa +1 farkla.☺ Şöyle ki; bu maskeyi ilk olarak kız kardeşim denedi. Kendisinin yorumlarını aktaracağım size. Blogda farklı yorumlar da olsun ama değil mi? ☺TTO markasını bilmeyenler için, hakkında inceleme yazısı yazdığım ve bendeki ürünlerden bahsettiğim yazımı okumak isterseniz şuraya tıklayabilirsiniz.

tto-kil-maskesi

TTO Kil Maskesi

Tüp şeklinde değil. Siyah bir kutunun içerisinde tek kullanımlık paketlerin içerisinde sunuluyor. Bir kutunun içerisinde yanılmıyorsam 10 adet falan vardı. Ben bu maskeyi kullanmadan önce ilk olarak birkaç tanesini kız kardeşime hediye etmiştim. Sonrasında kullanmaya bir türlü fırsatım olmadığından aynı zamanda bir de cildime kil içerikli değilde direkt olarak kil maskeleri yapmaktan kaçındığım için kullanamamıştım. Çünkü oldukça hassas ve egzamaya meyilli bir cilt tipine sahip olduğum için kil maskeleri cildimde tahrişe sebebiyet verebiliyorlar.

tto-kilmaskesitto-clay-mask

Maskenin yapısı bayağı yoğun. Kız kardeşim bu maske için cildinde birkaç tane sivilceye sebep olduğunu söyledi. Artık o zamanlardaki cildindeki hassasiyetten midir yoksa bu ürün mü yapmıştır tam olarak emin olamadığımdan açıkçası bende yaklaşamadım. O yüzden yakın çevreme vs. hediye ettim. Kullanamadım yani.☺

tto-jeomedkil-maskesi

Aranızda kullananlar varsa sizlerinde yorumlarınızı beklerim. Sizlerin yorumları neler oldu? Merak ediyorum çünkü.

Bir sonraki yazımı heyecanla yazmak için şimdilik küçük bir mola…☺

Hoşçakalın.♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

Bir cevap yazın