Tinades Powder Spray / Pudralı Ayak Spreyi

tinades-pudrali-ayak-spreyi

Merhaba güzel ailem. Sevgili Neslihan Hanım tarafından denemem ve deneyimlerimi sizlerle paylaşmam üzere hediye edilen Elile İlaç Kozmetik tarafından üretilen Tinades Pudralı Ayak Spreyi bloğumun bugünkü konuğu.
Elile İlaç Kozmetik; 2012 yılında ilk tanıtım çalışmalarına başlayan dermatoloji, Pediatri Aile Hekimliği branşlarına yönelik seçkin kozmetik ve güneş koruyucu ürünleri ile sektörde faaliyet gösteren yeni firmalardan.

tinades

Tinades Pudralı Ayak Spreyi; 200 ml’lik sprey formda bir şişeye sahip. Özel formülasyonu ile gün boyu ayakkabı içinde hapsolan ve dış etkenlere maruz kalarak bakım ihtiyacı hisseden ayaklardaki kötü kokuları baskılamayı ve içeriğindeki pudra sayesinde ayakların terini alıp ferah bir kuruluk vermeyi vaat eden bir ürün.
Aynı zamanda ürün içeriğinde ”Paraben” bulunmuyor.

tinades-elile-pudrali-ayak-spreyi

Bu tarz bir ürüne benim haliyle ( 🙂 )  ihtiyacım olmadığı için eşim kullandı. Şuan onun yorumlarını aktarıyorum; Kendisi güne başlarken, henüz ayakkabılarını giymeden önce kullandığı zaman kötü kokuları baskıladığını düşünmüyor. Fakat gün sonunda çorapları çıkardıktan sonra kullanınca ayaklarındaki teri ve kokuyu alıp ferahlık verdiğini söylüyor. Değinmeden geçmek istemiyorum çiçeksi güzel bir kokuya sahip. Fiyatı hakkında maalesef bilgim yok…

Sevgilerimle…♥

Bir cevap yazın