The Pink Ellys Natural Allık

Merhaba güzel ailem. 2018 hepimize sağlık, huzur, mutluluk getirsin diyerek güzel temennilerimle başlamak istedim bugün yazıma. ☻ Birkaç zamandır elimdeki allıklardan ve bronzerlardan sıkılmıştım. Şöyle ne şeftali tonlarında ne bronz tonlarında ikisinin ortası birşey almak istiyordum ki The Pink Ellys Ailesi sesimi duymuş gibi bana diğer ürünleriyle birlikte Natural Allığı da göndermişler. Ürünler bana ulaştığında The Pink Ellys ürünlerine ait bir de inceleme yazısı yazmıştım. okumak isterseniz şuraya tıklayabilirsiniz.

thepinkellys-allik

Bugün ise Natural Allığı inceleyeceğiz. The Pink Ellys ürün ambalajları baştan kalbimizi fethediyor. Hem çok şık, hem kaliteli, hemde romantikler…♥

thepinkellys-natural-blushthepinkellys-natural-allik-no-03

The Pink Ellys Natural Allığın bendeki “03 Numara Copper” rengi. Allığının kapağını açar açmaz gördüğüm görüntüyle, daha parmaklarımı dokundurmadan pigmentinin başarılı olduğunu anlamıştım. -Ki yanılmadım.☻

thepinkellys-allik-03thepinkellys

Yazıma başlarken bahsettiğim gibi allık şeftali ve bronz ton karışımı çok hoş bir tona sahip. İçerisinde minik ışıltılar görünüyor gibi ama yüzüme uyguladığımda kesinlikle öyle ışıltılı durmuyor. Tamamen mat bir görünüme sahip. Pigmentasyonu çok iyi. Fakat incecik, hafif bir yapısı var.

thepinkellys-blushthepinkellys-03-copper-allik

Şuan iki görselde de allığın hem parmaklarımda hemde yüzümde duruşunu görüyorsunuz. Ben buğday tenli olduğum için bu tonu kendime çok yakıştırdım açıkçası. Genelde kontur uygulaması yapmadığım için yüzümü ısıtmak için bronz ürünler kullanıyorum. Allıklarımı ise uzun zamandır elime almıyordum.

thepinkelllys-allik-03-numara

Fakat bu allıktan sonra son zamanlarda farklı bir bronzer, allık kullanmamaya başladım. ☻Pigmentasyonu yüksek olduğu için allığı fırçanıza aldıktan sonra fırçayı bir silkeleyip yanağınıza öyle kondurun. Aksi takdirde yüksek pigmentasyonundan dolayı palyaçoya dönebilirsiniz. ☻Ben fırçayı silkeledikten sonra fazlasını elimin üstüne sürüp yanaklarıma öyle sürüyorum. Çok sevdim yahu.♥ Sizde bu tonlarda bir allık arıyorsanız tavsiye ederim. Buraya tıklayarak online olarak da satın alabilirsiniz.

Sevgilerimle…♥

Bir cevap yazın