The Pink Ellys Metalik Likit Rujlar

Merhaba sevgili ailem. Likit mat rujlara olan sevdam geçici süreliğine “ERROR” veriyor. ☺ Şu sıralar lipstick kullanmaya yöneldim. Parlak, metalik rujları da elimden düşüremez oldum. Mevsimsel de olabilir.
Soğuklar nedeniyle dudaklarım zaten kuruyup, çatlarken likit mat rujlarla da dudaklarımın daha fazla kurumasını istemiyorum açıkçası. Likit mat ruj sürsem de üzerinden muhakkak şeffaf yada renkli bir gloss geçiyorum. Tam da bu sıralarda The Pink Ellys Metalik Likit Rujlar da ilaç gibi geldi.☺ Hemen incelemeye başlamak istiyorum…

thepinkellys-metalik-rujlar

The Pink Ellys Ailesi bana metalik rujlarından 4 farklı renk göndermişler. Öncelikle şunu söylemeliyim ki hepsinin yapısı aynı değil. İçlerinden sadece bir tanesi, soldan 2. olan renk mat metalik. Onun dışında diğerleri renkli gloss tarzında rujlar. Sırasıyla renklerin swatchlarına bakalım şimdi…

The Pink Ellys Metalik Likit Ruj No : 062

İlk inceleyeceğimiz renk metalik rujlardan “062” numaralı olan şeker pembe tonlarında bir gloss. Bileğimdeki iki kat sürülmüş hali. Tek katta şeffaf gibi duruyor. Açık tonlarda olan rujlarımın üzerinde de, tek başına da kullanmayı seviyorum.

thepinkellys-pembe-metalik-ruj

The Pink Ellys Metalik Likit Ruj No : 123

Yukarıda da bahsettiğim elimdeki rujların içinde tek mat metalik olan “123” numaralı ruj. Sürüldüğü andan itibaren saniyeler içerisinde matlaşıyor. Metalik far olarak da kullanılabilir. Ben bu metalik ruju çok amaçlı olarak kullanırım. ☺

thepinkellys-metalik-ruj

The Pink Ellys Metalik Likit Ruj No : 017

“017” numaralı olan ruj ise mor renkte iddialı bir ton. Rengini tam olarak yansıtabilmek için yine iki kat sürdüm. Tek katta da çok başarılı bir ruj.

thepinkellys-metalic-lips

The Pink Ellys Metalik Likit Ruj No : 154

“154” numara da kırmızı-narçiçeği arasında bir ton. Makyajlarımda vazgeçemediğim renklerden biri kırmızı kesinlikle. Tek başına da çok güzel duruyor. Kırmızı rujlarımın üzerinde de çok başarılı.

thepinkellys-metalik-ruj-swatchlari

Rujların bilek swatchlarından sonra birde dudağımda duruşlarını da göstermesem olmazdı kızlar. ☺♥ Hepsi harika durmuyor mu sizce de?

the-pink-ellys-metalik-likit-rujlar

The Pink Ellys Metalik Likit Rujlar  sünger uçlu bir aplikatöre sahip. Uygulama yapmak gayet pratik oluyor bu sayede. Gloss tarzında olanlar dudaklarımda yapış yapış bir his bırakmıyor. Mat metalik olan ise dudaklarımı fazla kurutmuyor. Genel olarak dudaklarımda ağırlık yapmamalarını da sevdim.

thepinkellys-metalikrujlarthepinkellysthe-pink-ellys

Ben bu metalik rujlardan tüm renkleri severek kullanıyorum. The Pink Ellys markası sık sık indirime de giriyor. Online olarak almak isterseniz Cosmohome internet sitesinden satın alabilirsiniz.

Sevgilerimle…♥

Bir cevap yazın