The Pink Ellys Likit Mat Ruj / Hot Chocolate

Merhaba benim güzel ailem. Bugün sizi The Pink Ellys’in likit mat rujlarından harika bir renkle tanıştıracağım. The Pink Ellys Ailesi tarafından gönderilen güzel hediyeler elime ilk ulaştığı günden itibaren gözüme fena kestirdiğim bu ruj şimdilerde benim favori renklerimden.

thepinkellys-likitmatruj

Bahsettiğim ruj; The Pink Ellys Likit Mat Ruj Serisine yeni katılan renklerden “Hot Chocolate.” Bu seride efsane olan bir renk daha var. Yanılmıyorsam onun ismi de Mocha‘ydı. Onu da yakın zamanda denemek istiyorum.
Bilmeyenler için The Pink Ellys markası bir yerli Türk markası olup, ülkemizde sadece Cosmo Home Mağazalarında satışta. Şehrinde Cosmo Home mağazası olmayanlar (benim gibi) Cosmo Home‘un online sitesinden de alışveriş yapabilirler. Ben her zaman Cosmo Home’dan alışveriş yapıyorum. Özellikle indirim dönemleri harika oluyor. İndirim gibi indirim yapıyorlar. Benden söylemesi. ☻

thepinkellys-likit-mat-ruj-hot-chocolatethepinkellys-hot-chocolate

The Pink Ellys Likit Mat Ruj; sünger uçlu bir aplikatöre sahip. Sürümü oldukça kolay. Tamamen mat yapıda fakat sürdükten sonra hemen sabitliyor. Yapış yapış bir his bırakmıyor dudaklarımda. Mat yapısından dolayı dudaklarımı kurutmaması için ruju sürmeden önce dudaklarımı nemlendirmeyi ihmal etmiyorum.

the-pink-ellys-hot-chocolatethepinkellys

Hot Chocolate; ismi gibi nefis bir sıcak alt tonlu kahverengi. Ben buğday tenli olduğum için bu tonları kendime çok yakıştırıyorum. Gerçi bu renk tüm cilt tonlarına uyum sağlar. Çok beğenerek kullanıyorum. Denemek isteyenlere tavsiye ederim. İndirim dönemlerinde diğer renklerine muhakkak bakacağım.
The Pink Ellys ürünlerine dair inceleme yazımı da okumak isterseniz şuraya tıklayarak okuyabilirsiniz.

Sevgilerimle…♥

Bir cevap yazın