The Pink Ellys Krem Kontur Kiti

Merhaba sevgili ailem. Kapatıcı-Kontur-Allık-Highlighter’dan oluşan bir palet olsa şöyle her istediğimiz renk içerisinde bulunsa mesela? O zaman size bir önerim var. Bugün The Pink Ellys markasının Perfect Krem Kontur Kiti‘ni inceleyeceğiz. O kadar güzel bir palet ki hemen bir an önce başlamak istiyorum anlatmaya…

the-pink-ellys-perfect-cream-contour-kit

The Pink Ellys Krem Kontur Kiti

8 farklı renk seçeneğinden oluşuyor. İsminin kontur paleti olduğuna bakmayın. İçerisinde kapatıcıdan, konturdan tut, highlightera, birçok farklı renkten oluşan allıklara kadar mevcut. Çok amaçlı bir palet yani.

thepinkellys-krem-kontur-kitithepinkellys-krem-kontur-palet

Şöyle ki paletin içerisinde;

 • 1 adet kapatıcı (aydınlatıcı)
 • 3 adet allık
 • 2 adet kontur
 • 2 adet highlighter bulunuyor.

thepinkellys-kontur-paleti

Paletin içerisinde her cilt tonuna uyum sağlayacak şekilde renkler mevcut. Renkleri bileğimde de swatchladım. Üst kısmında concealer (aydınlatıcı) ve 3 farklı renkte allık var. Allıkların renkleri benim günlük makyajlarımda da sürekli tercih ettiğim renklerden oluşuyor. Pembe-şeftali karışımı çok hoş aynı zamanda uygulanınca da gayet doğal duran tonlar.

thepinkellys-kontur-kiti

Alt kısmında ise iki farklı (açık ve koyu olmak üzere) kontur rengi ve iki farklı tonda highlighter bulunuyor. Daha açık tonda olan genelde beyaz tenlilerin tercih ettiği, koyu tonda olan ise buğday ve esmer tenlilere yönelik renge sahipler. Gerçi ben buğday tenli olmama rağmen açık rengini de severek kullanıyorum. O an hangisini kullanmak istersem onu kullanırım. Makyajlarımı herhangi bir kurala bağlayarak yapmam. ☻

thepinkellys-krem-kontur-kiti-

Günlük hayatımda genelde pek kontur yapmasam da bazen ihtiyaç duyuyorum. Anladığım kadarıyla bu paletle kendi yüzümde uyguladığım renkleri size de göstermek istedim.

 • 1 numaralı renkler yüzümde aydınlatmak için kullandığım palette aydınlatıcı (kapatıcı) olarak adlandırdığım renk,
 • 2 numaralı renk ise yüzümde daraltmak istediğim yere uyguladığım kontur renklerinden açık olanı,
 • 3 ise yüzümde ön plana çıkarmak istediğim elmacık kemiklerime uyguladığım highlighter tonlarından açık olan renk.
 • Aynı şekilde kontur işlemini burun bölgeme de yaptım.

thepinkellys-kontur

Bu fotoğrafımda ise ürünleri dağıttığım ve tamamen uygulanmış halini görüyorsunuz. Genelde kontur üzerine allık vs olayını çok sevmediğim için ben paleti bu makyajımla kombinleyerek göstermek istedim. Uygulanmış hali bence gayet doğal ve hoş görünüyor.

thepinkellys-palet

Göz makyajımı ise The Pink Ellys Natural Far Paleti ile yaptım. Onun hakkında detaylı yazımı okumak isterseniz şuradaki linke tıklayabilirsiniz.

The Pink Ellys Krem Kontur Kitini almak isterseniz de buradaki linke tıklayarak satın alabilirsiniz.

Sevgilerimle…♥

2 comments

 1. Merhaba bu krem kontur palet ürünlerini nasıl uyguladınız? Fırça ile mi ? Ben çok zorlandim da

  1. Merhaba, ben genelde parmaklarımla uyguluyorum. Oda ısısında kalıp ürün biraz yumuşayınca bazen fırça ile de uyguluyorum… ♥

Bir cevap yazın