The Pink Ellys Kamuflaj Paleti

Merhaba. Sivilce lekeleri, göz çevresi morlukları vs derken cildimizdeki farklı cilt problemlerini makyaj yaparken tek bir ürünle kapatmamız bazen zorlaşabiliyor. Bu anlamda da kamuflaj paletleri renk eşitleme konusunda oldukça işimizi kolaylaştırıyor. Daha önce birkaç kamuflaj paleti alıp memnun kalmamıştım. Tekrar farklı bir markanın kamuflaj paletini almayı düşünürken The Pink Ellys Kamuflaj Paleti‘yle tanıştım.

thepinkellys-kamuflaj-paleti

The Pink Ellys Kamuflaj Paleti

Cilt tonunu eşitlemek için farklı alanlarda kullanılan 5 farklı renkten oluşuyor. Ürünlerin yapısı beklediğimden daha iyi çıktı. Ürünü rahat bir şekilde uygulamak istiyorsanız, soğuk bir ortamda değil de oda ısısında bırakmanız gerekiyor. Bu şekilde daha yumuşak hale gelen ürünleri uygulamak da kolaylaşıyor. Pigmentleri de gayet iyi.

thepink-ellys-kamuflaj-paleti

  • Soldan ilk sıradaki ten rengi : Orta tonlu bir klasik kapatıcı. Cildinizdeki genel sorunları örtmek için kullanılıyor. Göz çevresinde de kullanılabilir.
  • Pembe – somon rengi : Çok açık ve açık tenlilerde göz altı morluklarını nötrlemek için kullanılır.
  • Yeşil renk : Ciltteki lekeleri, kırmızı izleri kapatmak için kullanılıyor.
  • Mor renk : Ciltteki solgun alanları dengelemek ve aydınlatmak için kullanılır.
  • Turuncu – kiremit rengi : Çok koyu tenlerde göz altı morluklarını nötrlemek için kullanılır. Çok koyu tenden kastım ise bildiğiniz siyahi tenlerin kamuflaj rengi. Normal bir şekilde esmer bir tene sahipseniz fazla koyu gelebilir.

the-pink-ellys-kamuflaj-paleti

Benim makyajlarımda sıklıkla kullandığım renkler genelde pembe – soman rengi ile yeşil renk oluyor. Pembe – somon rengi göz çevremdeki renk eşitsizliklerini gidermek için, yeşil rengi de zaman zaman çıkan sivilcelerimin yada sivilce izlerimin üzerinde kullanıyorum.

the-pink-ellys-kamuflaj-paleti-

Ürünleri cilt sorunlarınıza göre bölgesel olarak parmaklarınızla tampon hareketlerle yada fırça yardımıyla da uygulayabilirsiniz. Uygulama yöntemi olarak her ikisini de tercih edebilirsiniz hiç fark etmez. Cildinizin problemine göre ihtiyacınız olan bölgede istediğiniz ürünü kullanabilirsiniz.

the-pink-ellys-camouflage-palette

The Pink Ellys ürünlerinin satışı sadece Cosmohome internet sitesinde mevcut. Online olarak satın almak isterseniz buraya tıklayarak alabilirsiniz.

Bir sonraki yazımda buluşmak üzere…♥

Hoşçakalın…♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

Bir cevap yazın