The Pink Ellys Allık Ve Pudra Fırçası

Merhaba sevgili ailem. The Pink Ellys kozmetik ürünlerinden sonra makyaj aksesuarlarından da deneme fırsatım oldu. The Pink Ellys Allık ve Pudra Fırçası aslında çok fazla fırçam olduğu için kozmetik çekmecemde yedekte bekliyordu. Fakat daha fazla dayanamayıp hemen kullanıverdim.

the-pink-ellys-allik-ve-pudra-fircasi

Fırça ambalajının içerisinde koruyucu filesiyle birlikte bulunuyor. Fileyi açmadan önce ismi allık fırçası olarak da geçtiği için bu kadar kocaman bir fırçayla karşılaşacağımı düşünmüyordum açıkçası.☺Gri-ayna yansımalı, şık ve kaliteli bir tasarıma sahip.

the-pink-ellys-fircathe-pink-ellys-allik-pudra-fircasithepinkellys-allik-fircasi

The Pink Ellys Allık Ve Pudra Fırçası; pufidik pufidik, yumuşacık, sentetik kıllara sahip. Yalnız yukarıda da belirttiğim gibi biraz fazla büyük olduğu için bence allık fırçası olarak kullanıma pek uygun değil. Ben genelde pudra fırçası olarak kullanıyorum. Yada makyaj bitiminde makyajımı sabitleme spreyiyle sabitledikten sonra makyajımın fazlalığını alıp, makyajımın cildimde daha doğal görünmesini istediğim zamanlarda kullanıyorum. Temizlenmesi de kolay. Çok memnunum.♥

the-pink-ellysthe-pink-ellys-pudra-fircasi

Umarım yazımı faydalı bulmuşsunuzdur. Bir sonraki yazımı heyecanla yazmak için şimdilik küçük bir mola…☺

Hoşçakalın.♥

2 comments

  1. Yalnız fileyle satılması nasıl düşünceli bir davranış, alkışlar Pink Elly’se!!! Allık fırçası olarak bence de iddialı, ama bana göre fondöten bile sürülebilir 🙂 çok sevgiler!

Bir cevap yazın