The Mossi London Hair Spray Serum

Hepinize yeniden merhaba sevgili ailem. Bugün Denebunu & The Mossi London işbirliğiyle tarafıma denemem için gönderilen The Mossi London Hair Spray Serum‘dan bahsedeceğim sizlere. Aynı markanın şampuanını da kullandım. İnceleme yazımı okumak isterseniz şurada bulabilirsiniz.

the-mossi-london-urunler

The Mossi London Hair Spray Serum; saç dökülmelerine karşı olup 60 ml’lik sprey formda bir şişede bulunuyor. The Mossi Sprey Saç Serumu tüm saç tipleri için kullanıma uygun.

Kullanımı : Günde iki kez saç dökülmesinin yoğun olduğu bölgelere yeterli miktarda ürünü uygulayınız. Parmak uçlarınızla dairesel masaj yaparak ürünü yediriniz. Uygulamadan sonra saçlarınızı yıkamayınız. 

the-mossi-london-hair-spray-serum

Ürünün vaatlerine bakacak olursak;

The Mossi Sprey Saç Serum’u saç dökülmesini önler ve saçlarınıza hacim kazandırır. Aynı zamanda sağlıklı saçlara kavuşmanızı sağlar. İçeriğinde bulunan, ·Peptit kompleks sayesinde zayıf saç tellerini güçlendirir. Zengin bitki özleriyle saç köklerini besler. ·ŞamZengin vitaminlerle saçların daha güçlü uzamasını sağlar. ·Kafein, saç foliküllerini aktive ederek saçların daha hızlı uzamasına yardımcı olur. 

İçerik okumayı bilenler için de içerik bilgisinin olduğu görseli de şuracığa iliştiriyorum.

the-mossi-london-hair-spray-serum-kullananlar

  • Her duşta The Mossi London Dökülme Karşıtı Şampuanını kullandıktan sonra nemli saç diplerime bu spreyi sıkıyorum.
  • Hafif hoş bir kokusu var.
  • Bu spreyi sıkınca saç diplerimi ferahlamış hissediyorum.
  • Ayrıca kullandığım zamanlarda saçlarım daha dolgun görünüyor.
  • Şampuan yorumumda da bahsettiğim gibi benim şuan saç dökülme problemim olmadığı için ayrıntılı yorum yazamıyorum bu konuda.

the-mossi-london-sac-spreyi-kullananlar

Buraya kadar okuduysanız, teşekkür ederim. Umarım yazımı faydalı bulmuşsunuzdur. Beni yakından takip etmek isterseniz aktif olarak kullandığım İNSTAGRAM hesabımdan takip edebilirsiniz. Bir sonraki yazımı heyecanla yazmak için şimdilik küçük bir mola…☺

Hoşçakalın.♥

Bir cevap yazın