The Mossi London Göz Serumu

Herkese merhaba sevgili ailem. Bugün ürün incelemelerine yine yeni tanıştığım bir marka olan; The Mossi London markasıyla devam ediyoruz. İnceleyeceğimiz ürünü; The Mossi London Eye Contour Serum-Göz Serumu. 

the-mossi-london-eye-contour-serum

The Mossi London Eye Contour Serum içeriğinde Liposomal (Niacinamide+Caffeine) 10% + Green Tea Extract 30 ml Niacinamide+Kafein %10 + Yeşil Çay Özü bulunuyor. Ayrıca içerisinde Alkol ve Paraben bulunmuyor. Daha detaylı incelemek isterseniz içerik bilgisinin olduğu görseli aşağıya iliştirdim.

the-mossi-london-eye-contour-serum-

Bu Göz Altı Bakım Serumu 30 ml’lik damlalıklı aparata sahip bir şişede bulunuyor. Genel olarak vaatleri arasında ise; Göz altı morlukları ve torbalanmalarının giderilmesine etki etmesi,  Göz çevresinde oluşan yaşlanma görünümünün azalması, daha canlı ve aydınlık bir görünüm oluşmasına yardımcı olmak var.

Nasıl Kullanılır : Temiz cildinize yeterli miktarda serum damlatınız. Nazik bir şekilde masaj yaparak uygulayınız. Gece gündüz olmak üzere günde 2 defa uygulama yapılması tavsiye edilmektedir. Uygulama sonrası durulamaya gerek duyulmaz.

goz-serumu

  • Göz serumunu temiz göz çevreme uyguluyordum.
  • Göz çevreme ürünü uyguladıktan sonra göz kremimi de üzerine uygulamayı ihmal etmiyordum elbette.
  • Göz çevremi aydınlık ve canlı parlak gösteriyordu.
  • Yalnız benim göz çevremde egzama olduğu için böyle göz serumlarının içerisinde bulunan asitlerden dolayı egzamamı tetikledi. O yüzden ürünü üzülerek daha fazla kullanamadım.
  • Egzaması olmayan başka bir arkadaşıma hediye ettim. Onda öyle bir problem yaratmadı.

en-iyi-goz-serumu

Buraya kadar okuduysanız, teşekkür ederim. Umarım yazımı faydalı bulmuşsunuzdur. Beni yakından takip etmek isterseniz aktif olarak kullandığım İNSTAGRAM hesabımdan takip edebilirsiniz. Bir sonraki yazımı heyecanla yazmak için şimdilik küçük bir mola…☺

Hoşçakalın.♥

Bir yanıt yazın