The Body Shop Star Stamp / Yıldız Baskılı Eyeliner

thebodyshop-eyeliner

Merhaba. Kasım Ayı’nda The Body Shop‘un düzenlediği yeni yılın Ankara’daki ilk kutlamasına katılmıştım. Bu etkinlikte The Body Shop‘un yılbaşına özel olan Frosted Berries, Frosted Plum ve Vanilla Chai Serisini inceledik. Serinin her bir ürünü çok güzeldi fakat benim gözüm metalik rujlarında kaldı. ♥ Bu güzel etkinlikte bize verilen hediyelerin içinde  Star Stamp / Yıldız Baskılı Eyeliner da vardı. Yazımı detaylandırmadan önce ufak bir bilgi vereyim size; şu zamana kadar kullandığım en iyi keçe uçlu eyeliner oldu.! Şimdi okumaya devam edebilirsiniz… 🙂

thebodyshop-yildiz-eyelinerthebodyshop-baski-eyelinerthebodyshop-eyeliner-

Son zamanlarda Stamp yani Baskı Eyelinerlar oldukça moda oldu. Muhakkak sosyal medyada görmüş yada herhangi bir yerde denk gelmişsinizdir. Fakat baskı tarzında kolay eyeliner çekme aparatlarına ben çok fazla alışamadım. Kolay noktasını çözene kadar bayağı bir çaba sarfediyorsunuz zaten.
The Body Shop Star Stamp / Yıldız Baskılı Eyeliner ise normal baskı eyelinerlardan daha farklı. Bununla yüzünüzde istediğiniz bölgeye yıldız konduruyorsunuz…♥ İki farklı uca sahip olduğu için bir ucu yıldız şeklinde, diğer ucu ise bildiğiniz keçe uçlu eyeliner.

thebodyshopthebodyshop-eyeliner--

Keçe uçlu kısmı ise esnek olmadığı için kolaylıkla eyeliner çekiliyor. Siyahlığı gayet iyi. Kalıcılığı ise şimdiye kadar kullandığım keçe uçlu eyelinerlara kıyasla çok çok başarılı. Mesela ben oldukça tutulan keçe uçlu eyelinerlardan bir defa kullandıktan sonra 2. yi bile zor kullanırım. Bu eyeliner da böyle bir sorun yaşamadım gerçekten.

thebodyshop-star-stamp-liner

Göz makyajımda The Body Shop Yıldız Baskılı Eyeliner‘ın iki farklı ucunu da kullandım. Bu fotoğrafla siyahlığını daha iyi görebilirsiniz. Yıldız baskısını değil ama eyeliner kısmını sürekli kullanıyorum. Çok başarılı bir ürün bence. Şu sıralar bu eyelinera fena sardım, tüm makyajlarımda kullanıyorum. Eee sevdiysem vazgeçemem.!♥ The Body Shop Mağazaları‘ndan da alabileceğiniz gibi şuraya bırakacağım linke tıklayarak da online olarak satın alabilirsiniz.

Sevgilerimle…♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

Bir cevap yazın