The Body Shop Body Butter

Merhaba sevgili ailem. 2017’nin Kasım Ayı’nda The Body Shop Ankamall Şubesi’nde 2018’in gelişi için yeni yılın Ankara’daki ilk kutlamasını gerçekleştirmiştik. Etkinlikte bize verilen hediyelerden biri de Frosted Plum serisinden Body Butter‘dı.

thebodyshop-bodybutter

The Body Shop 2018 yılı için; “Frosted Plum, Frosted Berries ve Vanilla Chai” olmak üzere 3 farklı koleksiyonu var. Frosted Plum; meyve aromalı bir seri. İçerisinde zarif manolya, şakayık çiçeği ve erik notalarının birleşimi var. Tatlı bir erik kokusu baskın diyebilirim.

thebodyshop-vucutkremi

Ben genelde bu tarz body butter/vücut kremlerini genelde kış aylarında kullanmayı daha çok seviyorum. Yapıları normal nemlendirici kremlere nazaran biraz daha yoğun olduğu için kış mevsiminde kuruyan cildimize çok daha iyi geliyorlar.

thebodyshop-frostedplum-bodybutter

İlk başta dokunmaya kıyamasam da kokusuna karşı koyamadım.☺ Aslında buradan bakılınca aşırı yoğun görünüyor yapısı ama aslında parmaklarınızı dokundurduğunuz andan itibaren anlıyorsunuz, yapısı fazla yoğun olmamakla birlikte köpüğümsü gibi bir tarzı var.

bodybutterthebodyshop

Ferah bir meyve kokusu olduğu için yaz aylarında da tercih edilebilir. Zaten yaza kalmadan ben bu kremi yer bitiririm. Nemlendirmesi falan çok başarılı. Ağırlık hissi yaratmaması en beğendiğim özelliklerinden oldu. Kokusunun kalıcılığı da bence gayet iyi. Saatlerce buram buram hissedebiliyorum. Hatta az önce bloğun başına oturmadan önce de sürmüştüm. Sürekli ellerimi koklayıp duruyorum. Ben çok sevdim. Denemek istiyorsanız tavsiye ederim…♥

Hoşçakalın…♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

Bir cevap yazın