The Balm Schwing Black Liquid Eyeliner / Siyah Likit Eyeliner

thebalm-schwing-blac-liquid-eyeliner

Merhaba! Günün yazısı The Balm’ın yine eğlenceli ve oldukça şık bir ambalaja sahip olan likit eyelinerı üzerine olacak. İnce uçlu, tamamen mat, akmayan, kolay uygulama yapabileceğim eyeliner arayışındaydım. Son olarak Nyx ve The Balm arasında kalınca ilk olarak The Balm’ı denemek istedim.

thebalm-likiteyeliner

Eyelinerın tutucağımız kısmının uzunluğuna bakmayın, kullanırken iyi kavrayıp güzel uygulama yapabilmemi sağlıyor. Onun dışında 1,7 ml’lik bir boyuta sahip.

thebalm-eyeliner

Fırça kısmı ince ve uzun. Fakat dipliner tarzı sert yapıda bir uca sahip değil. Keçe uçlu olduğu için ne yumuşak, ne sert yapılı ikisinin ortasında desem daha doğru olur. Ben daha kolay uygulama yapabilmem açısından sert olmasını tercih ederdim. Eyeliner kullanmaya sırasıyla, siyah göz kalemi, dipliner, daha ince uçlu eyeliner, jel eyeliner kullandıktan sonra bu kadar ince uçlu eyelinerı ilk defa deneyince açıkçası biraz zorlandım.

thebalm-liquideyeliner

Rengi oldukça koyu bir siyah. Sürdükten sonra saniyeler içerisinde ”zınk” diye matlaşıp kuruyor. Kullanırken gözlerimin kenar kısmına çektiğim kuyruk kısmında zorlanıyordum. Eyeliner anında matlaştığı için yapacağınız en ufak yanlış hüsran oluyor. Düzelt düzelt, kalınlaştır nereye kadar. Hadi bakalım sil tekrar çek eyelinerı. Ah bir de gölgeli bir makyajı yaptıysam of o zaman kimse dokunmasındı bana. Gerçekten çok can sıkıcı bir durum bu. Anlıyorsunuz beni değil mi hatunlar? Neyse ki zamanla kullana kullana alıştım. Ürünün sevmediğim bir diğer yanı ise gün içerisinde rüzgardan, tozdan yada rimel sürerken gözlerim dolup kenarlardan yaş akınca eyeliner anında akıp gidiyor. Gözlerinizde aniden beliren bir dolma problemi yoksa onun dışında makyajı çıkarana çıkmıyor. Fiyatı hatırladığım kadarıyla 36,90 TL civarlarında birşey olması lazım. Ürün hakkında nacizane fikirlerim bu kadar.

Sevgilerimle…♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

Bir cevap yazın