The Balm Put A Lid On İt Far Bazı

The balm-put a lid on it-far bazı

Merhaba! Günün yazısı The Balm Put A Lıd On It Far Bazı üzerine olacak. İlk olarak ” Far Bazı Ne İşe Yarıyor? ” onu açıklamak gerekirse göz makyajı yapmadan önce göz kapaklarımıza uyguladığımız; far kullanmıyorsak kalemlerimizin, far kullanıyorsak farlarımızın rengini daha canlı göstermeye, sabitlemeye, göz çizgilerimize birikmesini önlemeye ve farı göz kapaklarımızda uzun süre tutmaya yarayan ürünlerdir. Yalnız far bazlarını sadece yağlı bir göz kapaklarına sahip olanlar kullanabilir diye birşey düşünmeyin. Çünkü kuru göz kapaklarına sahip olanlar gün boyu farlarının sabit kalmasıyla şanslı olsalarda; farları baz kullanmadan canlı görünmeyecektir.  The Balm ürünleriyle tanışmam ise bu harika far bazı sayesinde gerçekleşti. Renksiz olması ve hakkında çok övgü okuduğum için denemek istedim ve çok memnun kaldım.

The balm-put a lid on it-far bazı

Baz silikon yapıda. Minicik bir bulgur tanesi kadar ürünü sıktığınızda iki göz kapağıma yetiyor ve saniyeler içinde kuruyor. Yağsız bir doku haline gelip, farımı anında sabitliyor ve canlı gösteriyor.Ben makyajımı çıkarana kadar farlarım göz kapaklarımdan bir yere kıpırdamıyor.

The balm-put a lid on it-far bazı (1)

Görselde elimin sol tarafında far bazı uygulanmamış far, sağ tarafında far bazı uygulanmış far var. Aradaki fark oldukça belli. The Balm ürünleri diğer kozmetik ürünlerine oranla daha temiz olmasına rağmen kozmetik sektöründe (maalesef) kullanılan ve kanserojen bir madde olan ”Talc” içermeseydi daha iyi olabilirdi. Ambalajı 11.8 mL olmasına rağmen yaklaşık bayağı uzun bir süre kullanılıyor. Fiyatı 37,00 TL.

Sevgilerimle… ♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

Bir cevap yazın