The Balm Meet Matte Hughes / Likit Mat Ruj – Trustworthy

The Balm Meet Matte Hughes Liquid Lipstick Likit Mat Ruj - Trustworthy

Merhaba! Bugün sizlere The Balm’ın Meet Matte Hughes serisinden ülkemize geldiği ilk günden itibaren her bir rengini severek kullandığımız likit mat rujlarından Trustworthy renginden bahsedeceğim. The Balm markasının tüm ürünleri gerek paketlerinin çekiciliği, gerekse ürünlerinin renkleriyle her zaman ilgi odağım olmuştur.

The Balm Meet Matte Hughes Liquid Lipstick Likit Ruj - Trustworthy (3)

Seride en çok tutulan rujlar; Charming, Commited, Sincere ve Trustworthy renkleri. Bende aslında Charming almaya gitmiştim fakat mağazada kalmadığı için yine günlük makyajlarımda severek kullandığım renklere daha yakın olan Trustworthy rengini aldım.

The Balm Meet Matte Hughes Liquid Lipstick Likit Ruj - Trustworthy (1)

Likit mat ruj sünger bir aplikatöre sahip. Sürümü oldukça kolay. Tek katta kapatıcılık sağlıyor. Naneli güzel bir kokusu var. Ürünü açtığımda da, dudaklarıma sürdüğümde de belli bir süre kokusunu hissediyorum. Dudaklarımı hafif dolgunlaştırma etkisini de gözlemledim.

the balm trustworthy

Trustworthy; içerisinde gül kurusu tonları da barındıran kahveliği daha yoğun olan bir rengi var. Kumral tenli olduğum için bu rengi kendime çok yakıştırıyorum. Ruj tamamen mat yapıda. Yapış yapış bir his bırakmıyor dudaklarımda. Kalıcılığı da oldukça başarılı 7/8 saat kadar sürüyor. Uzun süre dudağımda kalınca dudak çizgilerime birikme yapıyor. Mat yapılı rujların dudağımda kötü bir görüntü oluşturmaması için sürekli dudak peelingi yapmayı ihmal etmiyorum. Trustworthy; gerek rengi, gerekse yapısıyla en çok sevdiğim rujlarımın arasında.♥

Şuana kadar yazdığım tüm The Balm Meet Matte Hughes serisindeki rujların linkleri ise şu şekilde;
* The Balm – Sincere
* The Balm – Charming
* The Balm – Adoring

Sevgilerimle…♥

Bir cevap yazın