The Balm Meet Matte Hughes / Likit Mat Ruj – Sincere

thebalm-sincere

Merhaba güzel hatunlarım. Bugün birlikte The Balm‘ın Meet Matte Hughes serisindeki likit mat rujlardan koleksiyonuma son katılan üye olan; ”Sincere” rengini inceleyeceğiz. Biliyorsunuz bu seride herkesin zevkine hitap edecek tarzda birçok renk seçeneği mevcut. Benim gözdem ise Charming. ♥

thebalm-meetmattehughes-sincere

Aslında Sincere benim genelde ruj tercihlerime göre rengi biraz açık olduğu için almakla almamak arasında kararsızdım. Fakat belli bir süre zarfı boyunca bakıştıktan sonra bu zaafıma daha fazla karşı koyamayıp Gratis‘in son Kadınlar Günü indiriminde aldım.

sincere

Likit mat ruj sünger bir aplikatöre sahip. Sürümü oldukça kolay. Rengi biraz açık olduğu için tek katta kapatıcılık sağlayamıyor. İkinci katı geçmek gerekiyor. Naneli güzel bir kokusu var. Ürünü açtığımda da, dudaklarıma sürdüğümde de belli bir süre kokusunu hissediyorum. Dudaklarımı hafif dolgunlaştırma etkisini de gözlemledim.

thebalm-sincere-

Tamamen mat yapıda fakat sürdükten sonra sabitlenmesi biraz zaman alıyor. Yapış yapış bir his bırakmıyor dudaklarımda. Mat yapısından dolayı dudaklarımı hafif kurutuyor. Fakat makyajlarımı çıkardıktan sonra dudaklarımı nemlendirdiğimden benim için bir problem olmuyor.

thebalm-likitmat-rujlarsincere-thebalm-likitruj

Sincere; içerisinde nude-luk barındıran, açık tonda bir gül kurusu renginde. Bileğimdeki ve dudağımdaki duruşu hemen hemen aynı diyebilirim. Hafif bir göz makyajını kabul etmeyen, tek başına kullanılacaksa eğer yoğun bir eyeliner ve maskarayla güzel kombin olan bir ruj. İlk bakışta renk olarak Charming’e benziyor gibi görünse de aslında birbirinden oldukça farklılar. Kalıcılığı da gayet iyi. Fiyatı 36,90 TL.

Şuana kadar yazdığım tüm The Balm Meet Matte Hughes serisindeki rujların linkleri ise şu şekilde;
* The Balm – Charming
* The Balm – Trustworthy
* The Balm – Adoring

Sevgilerimle…♥

Bir cevap yazın