The Balm Meet Matte Hughes / Likit Mat Ruj – Adoring

thebalm-adoring

Merhaba! Bugün The Balm’ın Meet Matte Hughes serisindeki likit mat rujlarından, ruj koleksiyonuma son eklediğim Adoring renginden bahsedeceğim. Aynı serideki Charming ve Trustworthy rengini severek kullandığım ve yine benim rengim kırmızı tonları olduğu için bir hevesle Adoring rengini de aldım.

thebalm-meetmattehughes-adoring

Likit mat ruj sünger bir aplikatöre sahip. Koyu renkli ruj olduğu için sürümü maalesef kolay olmuyor. Dudak kenarlarında yaptığımız bir hatayı düzeltmek uzun süre uğraştırıyor. Tek katta kapatıcılık sağlıyor ama ben genelde iki kat sürmeyi tercih ediyorum. Naneli güzel bir kokusu var. Ürünü açtığımda da, dudaklarıma sürdüğümde de belli bir süre kokusunu hissediyorum.

thebalm-likitmatruj-adoring

Görselde rujun bileğimde swatchlanmış halini görüyorsunuz. Bordoyla kırmızının birleşiminden ortaya harika bir renk çıkarmışlar. Ruj seçimlerimde kırmızılardan, bordolardan öteye sevdiğim bir kaç renk dışında fazla renk yok. Bu renkte siyaha yakın bordo olmadığından, içerisinde kırmızılık barındırdığı için tam benim rengim diyebilirim. Ama maalesef bu rujun rengi dışında herhangi bir ekstra güzel bir yönünü gözlemleyemedim. Mat yapıda olmasına rağmen dudaklarıma hemen sabitlenmiyor. Gün boyu sürekli dişlerime bulaşıyor. Peçeteyle dudaklarımdaki fazlalığı aldığım zamanlarda rujun neredeyse yarısı siliniyor tekrar sürmek zorunda kalıyorum. Gün içeirsinde birşeyler yiyip içtiğim zamanlarda 2/3 kez tazelemek durumunda kalıyorum. Seride diğer kullandığım rujların yapısının aksine Adoring beni çok şaşırttı. Rengini çok sevsem de ruju kullanıp bitirince tekrar almayı düşünmüyorum. Fiyatı 36,90 TL.

Şuana kadar yazdığım tüm The Balm Meet Matte Hughes serisindeki rujların linkleri ise şu şekilde;
* The Balm – Sincere
* The Balm – Charming
* The Balm – Trustworthy

Sevgilerimle…♥

Bir cevap yazın