The Balm Mary Lou Manizer Highlighter / Aydınlatıcı

thebalm-marylou-manizer

Merhaba! The Balm’ın meşhur Mary Lou Manizer’ını yazmayan bir sen kaldın dediler. Boşluğu doldurayım hemen dedim. 😛 Aslında Mary Lou’yu almamak için belli bir süre direndim. Ama sonunda zaafıma yenik düştüm ve bir Gratis indiriminde, The Balm standında ”Alsana beni.” der gözlerle masumca bana bakınca daha fazla karşı koyamadım. Öncelikle highlighter/aydınlatıcıların ne işe yaradığı ve nasıl kullanıldığı hakkında bahsettiğim yazımı okumak isterseniz şurada bulabilirsiniz.

marylou

Ambalaj tasarımı The Balm’ın tüm ürünlerindeki gibi oldukça şık ve kaliteli. Ürünün kapağında büyük bir aynası da var.  8,5 gram olduğunu da düşünürsek uzun yıllar boyunca bana eşlik edeceğe benziyor.

marylou-highlighter

Mary Lou; içerisinde ışıltılar barındıran, güzel bir şampanya rengi. Yapısı yumuşacık. Fırçalarımla da, parmaklarımla da kolaylıkla uygulama yapabiliyorum. Ciltle kolay bütünleşiyor, hemen uçup gitmiyor ve makyajımı çıkarana kadar kalıyor. Buğday tenli biri olarak esmerler de dahil olmak üzere tüm cilt tonlarına uyum sağlayacağını düşünüyorum.

thebalm-highlighterthe-balm-mary-lou-aydinlatici

Gidip gelip standta sürekli mıncıkladığım, parmaklarımla dokunup, pigmentine, duruşuna hasta olduğum  Mary Lou yüzümde daha doğal ve daha hoş duruyor. Kaş kemiklerimi, göz pınarımı aydınlatırken de kullanıyorum. Pigmenti, yapısı, kalıcılığı, duruşu çok güzel. Ben çok seviyorum. İndirimsiz fiyatı 66,00 TL. İndirim dönemlerinde daha uygun fiyata alabilirsiniz.

Sevgilerimle…♥

Bir cevap yazın