The Balm Hot Mama Allık

Merhaba sevgili ailem. Geçen ay hiç aklımda yokken (ara ara düşünüyordum ama alma fikrim yoktu)  testerını bile denemeden Gratis‘e girip pat diye The Balm markasının meşhur Hot Mama Allığını almış bulundum. Aslında aklımda tam olarak şeftali tonlarında kalmış olan bu allık kapağını açınca beni biraz şaşırttı. Ya unutmuşum yada  daha öncelerinde pek önemseyerek bakmadığımdan yanlış hatırlamışım. ☺

the-balm-hot-mama-allik

The Balm Hot Mama Allık; ambalaj tasarımı ile adeta cezbediyor. Kendileri tam bir yaz allığı olduğu için tasarımı da ona göre yapmışlar sanırım.☺7.08 gramlık bir allık olduğu için uzuncaaa bir süre benimle birlikte olacak. Ambalajı The Balm’ın diğer tüm ürünlerinde de olduğu gibi çok kaliteli. Kapağını açınca iç kısmında büyük bir ayna bulunuyor. Ayna gayet kullanışlı geldi bana. Kapak kısmı mıknatıslı olduğu için çantada da rahatlıkla kullanılabilir.

thebalm-hotmama-allikthebalm-hotmamathe-balm-alliklar

Hot Mama; pembe-şeftali tonlarında, benim cildimde pembeliği daha ağır basan bir duruşu olan, içerisinde sarı yansımalı ışıltıları bulunan bir allık. Pigmenti oldukça yüksek ve yumuşacık. Parmağımı allığa dokundurunca kadifemsi bir his bırakıyor.

hot-mama-thebalmthe-balm-allik-hotmama

Allığın benim yüzümde duruşu ise bu şekilde.♥ Sanki güneşten yanmış bir renk ekliyor cilde.☺ Ben tek başına kullanmak yerine her zaman toz kontür ürünlerimle yüzümü boyutlandırıp o şekilde kullanıyorum. Tek başına kullanınca sanki fazla pembe oluyor gibi geliyor. Her cilt tonuna yakışabilen bir allık olsa da beyaz tenlilerde daha şık duracaktır diye düşünüyorum.

the-balmthebalm-hotmama-blush

Hot Mama aynı zamanda Nars Orgasm Allığa muadil olarak gösteriliyor. Orgasm kullanmadığım için bilmiyorum ne kadar benzerler? Ben bu allığı en son indirimli fiyatıyla 37,00 TL gibi bir fiyata almıştım. İndirim dönemlerini bekleyip almanızı öneririm.

Umarım yazımı faydalı bulmuşsunuzdur. Bir sonraki yazımda görüşmek üzere…♥

Hoşçakalın.♥

 

SHEIN -Your Online Fashion Dress

Bir cevap yazın