The Balm Bonnie Lou Manizer Highlighter

Merhaba sevgili ailem. The Balm markasının ülkemize yeni gelen highlighterı Bonnie Lou‘yu Gratis tarafından gönderilen hoş bir kargoyla deneme fırsatım oldu. Mary Lou’ma bir kardeş daha geldi yani.☺ Dillere destan meşhur Mary Lou hakkında inceleme yazımı okumak isterseniz TIK TIK

thebalm-bonnielou-highlighter

The Balm’ın tüm ambalajlarında olan, adeta çizgi film karakterlerini anımsatan tasarımları oldukça dikkat çekici. Bonnie Lou’da bu kervana katılmış ve çok hoş olmuş. Öncelikle ambalajın üzerindeki kadının cilt tonuna ve saçlarına bakılırsa aslında daha kapağı açmadan bize sinyalleri vermiş bu highlighter.

thebalm-bonnielou

The Balm Bonnie Lou Manizer Highlighter

İçerisinde ışıltılar barındıran gold-bronz renkte tam olarak buğday ve esmer tenlerin aydınlatıcısı. Benim genel olarak yaz mevsimlerinde bronz cildimde tercih ettiğim highligter tonlarından.  Pigmenti çok çok  iyi bir kere. Parmaklarımı dokundurur dokundurmaz o yumuşacık yapısı ve pigmentiyle beni şaşırtmıştı. Ürünün kapağında büyük bir aynası da var.  9 gram olduğunu da düşünürsek uzun yıllar boyunca bana eşlik edeceğe benziyor.

thebalm-bonnielou-aydinlaticithebalm-bonnie-lou-thebalm-highlighter

Şu pigmente bakar mısınız? Olaaaaayyyy! ☺☺☺ Sadece parmaklarımda yada bileğimde duruşunu göstereceğimi sanmadınız herhalde. Bu güzel highlightera özel birde makyaj yapmalıydım. Cildimdeki duruşunu da görünce aklınızda daha net birşeyler kalır diye düşündüm.

thebalm-bonnie-lou-highlighter

Bu highlighter yüzümü daha sıcak gösteriyor. Böyle tonda bir highlighter kullanacaksam eğer ben genelde allık, kontur vs sürmeyi çok sevmiyorum. Tek başına da benim için yeterli oluyor çünkü. Yaz aylarında bol bol kullanacağım günleri bekliyorum. Ve kesinlikle buğday ve esmer tenlere tavsiye ediyorum. Düşünüyorsanız, deneyin bence.♥

Hoşçakalın…♥

 

SHEIN -Your Online Fashion Dress

2 comments

  1. Storyde gördüm geldim 🙂 harika olmuş makyaj

Bir cevap yazın