Tchibo Gold Selection Kahve

Herkese merhaba. Her ne kadar makyaj bloğu olsak da instagramdan takip eden takipçilerim kahveye ne kadar düşkün olduğumu da biliyorlar. Bundan böyle bende denediğim yeni tatları sadece instagramla sınırlandırmak yerine burada da yazmak istiyorum. Son denediğim ise; Tchibo Gold Selection Kahve.

tchibo-gold-selection-kahve

Tchibo’nun Gold Selection isminde Filtre Kahvesi de mevcut fakat benim aldığım Çözünebilir Kahve. Ben her zaman çözünebilir kahve kullanırken süt tozu kullanmayı tercih etmiyorum. Süt tozu yerine daha sağlıklı olarak süt kullanmayı tercih ediyorum. 1 tatlı kaşığı kahve alıp, üzerine ihtiyacım olan kadar süt ekliyorum. Sonrasında ise sıcak su ile kahvemi yapıyorum. Burada tercih size kalmış daha yumuşak içim istiyorsanız sadece süt de kullanabilirsiniz. Fakat ben süt ısıtmaya üşendiğim için direkt soğuk sütü koyup, hemen kettle”da su ısıtıp hemen ekliyorum.

tchibo

Tchibo Gold Seelection; fazla sert değil, yumuşak içimli güzel bir kahve.Ben birazda Nescafe Gold’a benzettim. Genel olarak Sezer’de bende sevdik. Ben Watsons alışverişimde 50 gramlık kahveyi kasa arkasında 9,00 TL’ye aldım. Hala varsa bakabilirsiniz.♥

tchibo-kahve

Umarım yazımı faydalı bulmuşsunuzdur. Bir sonraki yazımı heyecanla yazmak için şimdilik küçük bir mola…☺

Hoşçakalın.♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

Bir cevap yazın