Syoss Pure Smooth Micellar Şampuan & Saç Kremi

Merhaba güzel ailem. Geçen ay bana Denebunu Ailesi tarafından Syoss‘un yeni çıkan Pure Smooth Micellar Şampuan & Saç Kremi gönderilmişti. Yaklaşık 2 aydır kullandığım şampuanların saçlarımı sürekli yağlandırmasından şikayetçi olduğum için bu şampuanın üzerinde “Micellar” ismini görür görmez gözlerimde ışıklar yanmaya başladı. ☺ Hadi incelemeye başlayalım…

syoss-pure-smooth-micellar-sampuan-sac-kremi

Syoss Pure Smooth Micellar Şampuan & Saç Kremi içeriğinde “SİLİKON, PARABEN, MİNERAL YAĞLAR ve RENKLENDİRİCİ” içermiyorlar. Sırf bu sebepten bile temiz içerikli saç bakımı, kişisel bakım ürünlerini gönül rahatlığıyla kullanıyoruz.

syoss-pure-smooth-micellar-sampuan

Micellar deyince ilk aklımıza arındırıcı özelliği olan ürünler aklımıza geliyor. Yağlı saç tipine sahip olduğum için son zamanlarda kullandığım şampuanlar saçlarımı çok daha kısa sürede yağlandırmaya başlayınca iyice gına gelmişti. Tam şampuanımı değiştirmek üzereyken bu ürünlerin gelmesi iyi oldu yani.

syoss-micellar-sampuansyoss-pure-smooth-sampuan

Şampuan 550 ml’lik bir boyutta ve sade, şık bir ambalaj tasarımında.

  • Temiz, ferah, mis gibi bir kokusu var.
  • Saç derimi ve saçlarımı arındırması çok başarılı. O gıcır gıcır temizliği hissetmenin ne demek olduğunu yağlı saç tiplerine sahip olanlar çok iyi anlar ve severler. Bende onlardan biriyim.☺
  • Diğer şampuanlarda daha 8-9 saat aralıklarla yağlanmaya başlayan saç derim bu şampuan sayesinde eski düzenine dönerek gün aşırı yağlanmaya başladı. O sürenin uzaması bile beni çok mutlu etti gerçekten.
  • Yağlı saçlara sahip olanlar bu şampuanı çok sevecektir.
  • Bitince tekrar alırım. Çok memnun kaldım.

syoss-sampuansyoss

Saç Kremi de aynı şekilde 550 ml’lik boyutta. Genelde saç kremleri şampuanlara nazaran daha küçük boyutta oluyorlar. Ve şampuanlarımdan daha kısa sürede biterler. Benim gibi saçları boyalı ve zor açılanlar bu durumdan hiç hoşlanmaz.☺ O yüzden büyük boyutta olmasını sevdim.

syoss-sac-kremisyoss-pure-smooth-micellar-sac-kremi

  • Saç kreminin yapısı fazla yoğun değil.
  • Yoğun olmaması sebebiyle saçları ağırlaştırmıyor.
  • Fakat benim saçlarım boyalı ve zor açıldığı için bu saç kreminde yoğun yumuşatma etkisini gözlemleyemedim. Bu sebepten işlem görmüş saçlar değil de boyasız ve normal saç tiplerine sahip olanlar sevebilir fakat işlem görmüş saçların ihtiyacını karşılayacağını düşünmüyorum.
  • Kullanırken diğer saç kremlerimle yada maskelerimle karıştırıp kullanmayı tercih ediyorum.☺

syoss-micellar-pure-smooth-sac-kremisyoss-sac-kremi-

Umarım yazımı faydalı bulmuşsunuzdur. Bir sonraki yazımı heyecanla yazmak için şimdilik küçük bir mola…☺

Hoşçakalın.♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

Bir cevap yazın